Przebudowa dróg, rozbudowa sieci wodociągowej i modernizacja szkoły w Przewornie – to tylko niektóre zadania, które znalazły się w budżecie gminy na 2022 rok. Po przyjęciu najważniejszej uchwały, radni dyskutowali także o sprawach bieżących. Obszerną relację z obrad przeczytasz w dzisiejszym wydaniu Słowa.

Komentarze   

Cześ Permalink4 0 Cześ
RE: „Rok 2022 będzie szczególnym…”
Jackowski mówił że to będzie straszny rok :cry:
2022-01-18 17:58 Cytować Zgłoś administratorowi
Olga Permalink3 +5 Olga
Radni
Większość z tych radnych to wola o pomstę do nieba .Wstyd !
2022-01-13 11:08 Cytować Zgłoś administratorowi
Aszdd Permalink2 +4 Aszdd
Bolek
Radny ze Struzyny bedzie. Chciał z. Tego miliona urwac na. Nowyy hodnik. Naa wichuerrze moze Andrzej. Da kase.
2022-01-13 01:56 Cytować Zgłoś administratorowi
Zainteresowany Permalink1 +2 Zainteresowany
RE: „Rok 2022 będzie szczególnym…”
A co będzie jeśli się okaże jak te eksperymentalne preparaty szczepionkowe będą przyczyną wielu powikłań zdrowotnych u szczepiących się za kilka lata czy też miesięca ? Czy wtedy też Rząd będzie tak ochoczo wypłacał rekompensaty na koszt leczenia powikłań chciałbym wiedzieć ? Brakuje na Służbę Zdrowia od zawsze , limity do specjalistów lekarskich są ludzie latami czekają na zabiegi bo brakuje pieniędzy na leczenie ale na na grody za szczepienia wydaje się potężne kwoty z Państwa Budżetu który zawsze mówi że pieniędzy nie ma na leczenie . Ludzie ktoś nas robi w balona .
2022-01-13 00:35 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.