Od spotkania minęło kilka miesięcy. W tym czasie domki letniskowe w Dobroszowie powinny już stać i czekać na przyjęcie pierwszych turystów. Niestety, nie ma ani domków, ani decyzji o wydzierżawieniu gminnej działki. Co dalej z tą inwestycją? O tym piszemy w dzisiejszym wydaniu Słowa.

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Gravatar
a.
RE: Co z budową domków letniskowych w Dobroszowie?
budujcie
0
Gravatar
bandera
RE: Co z budową domków letniskowych w Dobroszowie?
Gromnik głupcze powiedziała :
50 lat na rowerze powiedziała :
Jakiś przekręt. Od urodzenia mieszkam w wiosce Strzelin, a o tej nie słyszałem. Gdyby coś tam było ciekawego, to bym to zapamiętał z wycieczek rowerowych. Czy to może "Miś" na miarę wioski?
Gromnika nie widziałeś? To te twoje wycieczki na haju albo w upojeniu alkoholowym odbywałeś? Wstyd!!! Ale gdybyś był mądrzejszy to byś takich pierdół nie pisał. A tak to zostałeś pospolitym pierdołą :D lol :-)
lepiej być pierdołą niż wyliniałym czesiem zza buga.

0
Gravatar
Gromnik głupcze
RE: Co z budową domków letniskowych w Dobroszowie?
50 lat na rowerze powiedziała :
Jakiś przekręt. Od urodzenia mieszkam w wiosce Strzelin, a o tej nie słyszałem. Gdyby coś tam było ciekawego, to bym to zapamiętał z wycieczek rowerowych. Czy to może "Miś" na miarę wioski?
Gromnika nie widziałeś? To te twoje wycieczki na haju albo w upojeniu alkoholowym odbywałeś? Wstyd!!! Ale gdybyś był mądrzejszy to byś takich pierdół nie pisał. A tak to zostałeś pospolitym pierdołą :D lol :-)

0
Gravatar
50 lat na rowerze
Gdzie jest ta wioska?
Jakiś przekręt. Od urodzenia mieszkam w wiosce Strzelin, a o tej nie słyszałem. Gdyby coś tam było ciekawego, to bym to zapamiętał z wycieczek rowerowych. Czy to może "Miś" na miarę wioski?
0
Gravatar
spajker.
RE: Co z budową domków letniskowych w Dobroszowie?
Jurek powiedziała :
Marzena powiedziała :
Mieszkam od kilku lat przy Dobroszowie i po to wyjechałam z miasta żeby mieć spokój na wsi a nie turystów pod domem biegnącymi z psami i świecącymi na każdym kroku. My jesteśmy przeciw budowie tych domków i informowaliśmy sołtysa już kilka razy. A Gazeta jak zawsze sponsoring wybranych artykułów.
Do Dobroszowa nie będą się zjeżdżać uchodźcy ale tylko zwykli turyści więc proszę nie histeryzować! Każda taka inicjatywa to szansa rozwojowa dla lokalnych firm i gospodarstw agroturystycznych. Już pora aby Gmina Przeworno przestała być zaściankiem Województw! Jak Ci Komentatorko Marzeno przeszkadzają ludzie to się wyprowadź na Zimnodół. Tak będziesz odosobniona a innym daj żyć!
podobno ta wiocha chce rywalizować z turystyką w odbytowicach analnych o to kto szybciej zbankrutuje. inicjatywa oddolna, aktyw partyjny, gospodarka turystyczna planowana pod wodzą naczelnika, no i przeworno które przestało być zaściankiem bo stało się bardziej znane niż wieś kugbalkumbhwa w botswanie. to już było w prl. do botswańskiej wiochy mogą zajrzeć myśliwi żądni zabicia lwa albo hipopotama. kto przyjedzie do odbytowic analnych i po co? taka urzędowa budowa czegokolwiek to 10% prowizji dla tego no ten tego hmmm. no już sam nie wiem dla kogo. może dla decydenta czyli zupełnie inaczej niż w strzelińskim szpitalu i w zwik za rządów rudego lisa.

0
Gravatar
Łukasz
Biedny Łuczak
Biedny ten Wójt , wszyscy mu robią na przekór ofiara którą wepchnęli na stanowisko Wójta i od 3 lat nie może sobie poradzić. Albo w sumie dobrze radzi - mieszkania, działki oraz umożenia podatków dla rodziny idą w Przewornie koncertowo. Wiesław1234 powiedziała :
Z tego co wiem to nikt się nie sprzeciwił oprócz pana Kamińskiego który robi wszystko na przekór wójtowi. Mieszkańcy są za tym aby takie coś tutaj powstało więc proszę nie pisać bzdur
Wiesław1234 powiedziała :
Z tego co wiem to nikt się nie sprzeciwił oprócz pana Kamińskiego który robi wszystko na przekór wójtowi. Mieszkańcy są za tym aby takie coś tutaj powstało więc proszę nie pisać bzdur

0
Gravatar
spajker.
RE: Co z budową domków letniskowych w Dobroszowie?
Jurek powiedziała :
Marzena powiedziała :
Mieszkam od kilku lat przy Dobroszowie i po to wyjechałam z miasta żeby mieć spokój na wsi a nie turystów pod domem biegnącymi z psami i świecącymi na każdym kroku. My jesteśmy przeciw budowie tych domków i informowaliśmy sołtysa już kilka razy. A Gazeta jak zawsze sponsoring wybranych artykułów.
Do Dobroszowa nie będą się zjeżdżać uchodźcy ale tylko zwykli turyści więc proszę nie histeryzować! Każda taka inicjatywa to szansa rozwojowa dla lokalnych firm i gospodarstw agroturystycznych. Już pora aby Gmina Przeworno przestała być zaściankiem Województw! Jak Ci Komentatorko Marzeno przeszkadzają ludzie to się wyprowadź na Zimnodół. Tak będziesz odosobniona a innym daj żyć!
zwykli turyści? a co tam ciekawego na tej zapadłej wsi? zwykli turyści lecą do egiptu jumbo-jetem bo tanio 1 100 zeta all inclusive, jest tam ciepłe morze, jest klima, jest przyhotelowy basen i jest fejm na fejsbuku. 1 100 zeta to w zakopanem albo w sopocie na 1 dzień z goframi ci nie wystarczy. te domki jakoś niebiesko-żólte. jak flaga ukraińska a zważywszy fakt że za chwilę będzie w polsce 5 milionów uchodźców wojennych z ukrainy to te nowe domki przydadzą się jako socjal dla nich. strzelin jest bogaty ma 2,5 miliona rocznie na dopłaty do aquaparku. ile ma na dopłaty ta wioska? domki skończą jako opał dla miejscowych ale najpierw graficiarze sie na nich wyżyją. ten kto chce eksperymentować na biznesie turystycznym publicznymi pieniędzmi niech sam najpierw spróbuje tego biznesu inwestując własne pieniądze. do tej wiochy przyjadą turyści bo powstana tam domki. ludzie zaczną masowo jeść pieczarki bo ja zbudowałem pieczarkarnię.

0
Gravatar
Jurek
RE: Co z budową domków letniskowych w Dobroszowie?
Marzena powiedziała :
Mieszkam od kilku lat przy Dobroszowie i po to wyjechałam z miasta żeby mieć spokój na wsi a nie turystów pod domem biegnącymi z psami i świecącymi na każdym kroku. My jesteśmy przeciw budowie tych domków i informowaliśmy sołtysa już kilka razy. A Gazeta jak zawsze sponsoring wybranych artykułów.
Do Dobroszowa nie będą się zjeżdżać uchodźcy ale tylko zwykli turyści więc proszę nie histeryzować! Każda taka inicjatywa to szansa rozwojowa dla lokalnych firm i gospodarstw agroturystyczny ch. Już pora aby Gmina Przeworno przestała być zaściankiem Województw! Jak Ci Komentatorko Marzeno przeszkadzają ludzie to się wyprowadź na Zimnodół. Tak będziesz odosobniona a innym daj żyć!

0
Gravatar
Yetii
RE: Co z budową domków letniskowych w Dobroszowie?
Marzena powiedziała :
Mieszkam od kilku lat przy Dobroszowie i po to wyjechałam z miasta żeby mieć spokój na wsi a nie turystów pod domem biegnącymi z psami i świecącymi na każdym kroku. My jesteśmy przeciw budowie tych domków i informowaliśmy sołtysa już kilka razy. A Gazeta jak zawsze sponsoring wybranych artykułów.
Obłuda i kłamstwo . Sołtys jest za turystami !!!

0
Gravatar
cześ
RE: Co z budową domków letniskowych w Dobroszowie?
Marzena powiedziała :
Mieszkam od kilku lat przy Dobroszowie i po to wyjechałam z miasta żeby mieć spokój na wsi a nie turystów pod domem biegnącymi z psami i świecącymi na każdym kroku. My jesteśmy przeciw budowie tych domków i informowaliśmy sołtysa już kilka razy. A Gazeta jak zawsze sponsoring wybranych artykułów.
Dokładnie, zjedzie się chamstwo i będą tam kopulować!

0

Przeczytaj także