Na działce naprzeciwko osiedla przy ul. Szkolnej w Przewornie może stanąć market sieci Dino
Sieć Dino jest zainteresowana budową sklepu spożywczego w Przewornie. Punkt handlowy miałby stanąć naprzeciwko osiedla przy ul. Szkolnej.
Sieć korporacyjna porozumiała się już z właścicielem terenu, gdzie miałby stanąć market. Pierwsze procedury, zmierzające do otrzymania zezwolenia na budowę, już ruszyły. - Przedstawiciele sieci Dino zwracają się systematycznie do Urzędu Gminy w Przewornie o ustalenia, zmierzające do otwarcia sklepu – mówi wójt Andrzej Łuczak. - Dotąd dotyczyły m.in. budowy drogi dojazdowej od ul. Szkolnej na działkę, gdzie miałaby stanąć placówka handlowa, a także podłączenia do sieci ciepłowniczej.
Na ten temat pisaliśmy w 16 (1154) wydaniu papierowym Słowa Regionu. Cały artykuł przeczytasz również na portalu egazety.pleprasa.pl, a także e-kiosk.pl

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Gravatar
spajker.
RE: W Przewornie stanie market Dino?
Kamil powiedziała :
Jaka płaczliwa menda, prawie pod kazdym artykułem. Wstyd za taką pipkę z tanimi argumentami.
znasz się na mendach? to pewnie choroby weneryczne też nie są ci obce.

0
Gravatar
Kamil
Spajker
Jaka płaczliwa menda, prawie pod kazdym artykułem. Wstyd za taką pipkę z tanimi argumentami.
0
Gravatar
spajker.
RE: W Przewornie stanie market Dino?
Meggun powiedziała :
Spajker, zmień dilera.
zmieniłem dilera. dotychczas mleko chleb i ser dilowało mi wss społem.teraz w promieniu 100metrów mam wielu dilerów. jest netto jest biedronka jest carrefour jest aldi jest lidl było też tesco ale zrezygnowało z dilerki. teraz ilość dilerów jest większa od ilości klientów. no ale zamiast tesco dochodzi diler dino. jeszcze lepiej. czekam też na kolejny aquapark bo do tego co jest jest mi za daleko. no i jak podjade po bułke to poproszę o włączenie klimatyzacji abym był godnie obsłużony.jak już w prewornie będzie dino to jeszcze H&M sie przyda no i koniecznie Multikino. o aquaparku juz wspomniałem. wszyscy trzej klinci z przeworna sie niecierpliwią.

0
Gravatar
Meggun
Urojenia
Spajker, zmień dilera.
0
Gravatar
spajker.
RE: W Przewornie stanie market Dino?
market dino. dobra rzecz. do strzelina i do wrocławia po akupy jeździć nie trzeba. duży wybór. małe ceny.market tu market tam. market a każdym rogiem. ci planiści z dino mają chyba premie za swoje planistyczne urojenia.wrocław. solpol 1 idzie do wtburzenia. solpol 2 stoi pusty. arkady idą do wyburzenia. renoma czyli pdt w 80% jest przerabiana na biura. dh merkury zaraz będzie pusty. dh macko od lat jest pusty. dh kameleon jest pusty. dh podwale jest pusty. galeria dominikańska jest przerabiana na centrum rozrywki z automatami dla umysłowo zależnych.w takich okolicznościach ktoś stawia na wsi salon samochodowy i supermarket. to podpowiedź sztucznej inteligencji. inteligencja biologiczna widzi że to ekonomiczna porażka.
0

Przeczytaj także