Małgorzata Hałas-Koralewska na najwyższym stopniu podium
W Szczecinku odbył się Puchar Polski WRPF w Wyciskaniu Sztangi leżąc. Do rywalizacji przystąpili reprezentanci Hałas Team, którzy należą do światowej czołówki. Małgorzata Hałas-Koralewska ze Strzelina była bezkonkurencyjna w kategorii open kobiet. Wycisnęła 145 kg i ustanowiła tym samym nowy rekord świata federacji WRPF.
Jest to najlepszy wynik w historii tej dyscypliny sportowej w kategorii wagowej do 60 kg bez podziału na federacje(!). – Swoje całe życie poświęciłam dla sportu. Jestem dumna ze swoich wyników, o których tylko mogłam marzyć przed laty – mówiła Małgorzata Hałas-Koralewska, która otrzymała zaproszenie na treningi w jednej z najlepszych „stajni siłowych” na świecie, w Australii. Jeśli uda się jej zebrać fundusze, to wyjedzie na trzymiesięczne zgrupowanie do Melbourne. Gosia jest w doskonałej formie przed zbliżającymi się zawodami. W październiku weźmie udział w Mistrzostwach Świata Federacji GPC, a w listopadzie w Mistrzostwach Europy w Pabianicach, Pucharze Świata w Złotoryi oraz Pucharze Świata w Siedlcach. Najważniejszy start Hałas-Koralewską czeka w grudniu, ponieważ w Moskwie rywalizować będzie w Mistrzostwach Świata Federacji WRPF. Gosia walczyć będzie nie tylko o złoty medal, ale także o przepustkę do dywizji zawodowców.  Małgorzata Hałas-Koralewska na najwyższym stopniu podium
W Pucharze Polski w Szczecinku startowali także inni reprezentanci Hałas Team. Rafał Roch był najlepszy w kategorii do 52 kg i ustanowił rekord świata federacji WRPF w swojej kategorii z wynikiem 140 kg. Świetnie spisał się także junior Kacper Inglot, który zaliczył 90 kg i uplasował się tuż za podium juniorskiej klasyfikacji.


UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Przeczytaj również