Podczas ósmego posiedzenia komisji dyscyplinarnej Dolnośląskiego Związku Piłki Nożnej zapadło ponad trzydzieści kar, z czego kilka dotyczyło ekip z powiatu strzelińskiego. Strzelinianka Strzelin została ukarana finansowo za wycofanie z rozgrywek siódmej ligi klasy okręgowej ekipy młodzików.
Strzeliński zespół do sezonu 2019/2020 zgłosił dwie drużyny w tej kategorii wiekowej, ale tylko jedna dokończy rundę jesienną. Pierwsza ekipa młodzików Strzelinianki walczy w piątej lidze „okręgówki”. 6 października w gr. VI klasy B doszło do derbowego meczu, w którym KS Kurów podejmował Gromnik Kuropatnik. W czasie pojedynku piłkarz gości obrażał sędziego, za co został zdyskwalifikowany i będzie musiał zapłacić karę finansową. Arbitra obrażać miał także piłkarz LKS-u Brożec (gr. IV klasy A). Na niego nałożono identyczną karę. Brożec będzie musiał też zapłacić za to, że sześciu zawodników tej ekipy ukaranych zostało kartkami w czasie jednych zawodów. Od futbolu odpocznie też gracz Ludowa Śląskiego (gr. IV klasy A). Zawodnik ten również obrażał sędziego. Aż ośmiu graczy klubu z gminy Borów ukaranych zostało kartkami w czasie ligowego pojedynku, więc na zespół nałożono dodatkową karę finansową.


Dodaj komentarz. Przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.