Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

W Brzegu Dolnym odbył się III Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny w Tenisie Stołowym w kategorii kadetów. Do rywalizacji przystąpiło 44 tenisistów z Dolnego Śląska, w tym reprezentanci Granitu Strzelin.
Podium zdominowane zostało przez graczy KU AZS UE Wrocław, którzy zgarnęli komplet medali. Bardzo dobrze zaprezentował się Krzysztof Wnęk. Młody zawodnik rywalizował w starszej kategorii wiekowej i pokonał wielu przeciwników. Ostatecznie Wnęk sklasyfikowany został na szóstej pozycji. To duży sukces, zwłaszcza że był najmłodszym uczestnikiem turnieju w Brzegu Dolnym. Na wyróżnienie zasłużył także inny strzeliński tenisista, Szymon Jurek. Zawodnik był bliski awansu do ćwierćfinału, ale ostatecznie sklasyfikowany został na pozycji 13-14. Dodatkowo Tobiasz Skrzydłowski z Granitu uplasował się na miejscu w przedziale 37-44.
Cały artykuł w wydaniu papierowym "Słowa Regionu".