W podkarpackim Jarosławiu w dniach 21-23 lutego rozegrano 3. Grand Prix Polski Kadetów i Kadetek w Tenisie Stołowym. W piątkowych kwalifikacjach udział wzięło 58 zawodniczek i 101 zawodników. Do rywalizacji przystąpili tylko najlepsi pingpongiści z naszego kraju, którzy wcześniej musieli przejść eliminacje wojewódzkie.
Z licznej dolnośląskiej ekipy tylko Kacprowi Głazowskiemu z Granitu Strzelin udało się wejść do czołowej ósemki naszego kraju. Strzeliński pingpongista w fazie grupowej Grand Prix wygrał wszystkie trzy pojedynki i przegrał tylko jednego seta. Kacper spisywał się doskonale i fazę pucharową rozpoczął od kolejnych dwóch zwycięstw. Głazowski przegrał dopiero w ćwierćfinale z Miłoszem Szawczakiem z Krakowa. Nasz zawodnik prowadził już w setach 2:0, by ostatecznie przegrać 2:3. Szawczak ostatecznie został wicemistrzem Grand Prix, a Kacper zajął miejsce w przedziale 5-8.
Cały artykuł w wydaniu papierowym "Słowa Regionu".
Dodaj komentarz. Przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.