W piątek, 8 maja Dolnośląski Związek Tenisa Stołowego podjął decyzję w sprawie zakończenia rozgrywek ligowych w sezonie 2019/2020. Na tę informację czekali z niecierpliwością tenisiści oraz sympatycy TKS-u Granit Strzelin.
Prezes Dolnośląskiego Związku Tenisa Stołowego Kamil Skrzypczak w miniony piątek poinformował: „W związku z utrzymującym się zagrożeniem epidemiologicznym spowodowanym przez koronawirusa SARS-CoV-2 oraz kierując się wytycznymi Polskiego Związku Tenisa Stołowego, podejmuję decyzję o zakończeniu z dniem 8 maja 2020 roku rozgrywek ligowych organizowanych i nadzorowanych przez Dolnośląski OkręgowyTrener strzelińskich tenisistów Filip Muszyński Związek Tenisa Stołowego”. Co to oznacza? Rozgrywki ligowe zostają zakończone według stanu na dzień 13 marca. Pozostałe pojedynki zostały anulowane. W sezonie 2019/2020 w rozgrywkach ligowych rywalizowały dwie drużyny Granitu Strzelin. Pierwszy zespół rywalizował w trzeciej lidze wschodniej. Strzelińska ekipa w dziesięciu meczach wywalczyła siedemnaście punktów i zajmuje pierwsze miejsce w tabeli. Zgodnie z decyzją prezesa DZTS-u, Granit uzyskał awans na wyższy szczebel rozgrywkowy i w sezonie 2020/2021 rywalizować będzie w drugiej lidze!
Tekst ukazał się w 18 (1007) wydaniu "Słowa Regionu". Cały artykuł przeczytasz tu lub tutaj.
Dodaj komentarz. Przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.