Zarząd Śląskiego Związku Piłki Nożnej w minionym tygodniu zdecydował o zakończeniu sezonu w 3. grupie III ligi. W rozgrywkach tych występują zawodnicy z powiatu strzelińskiego.
Śląsk II Wrocław wywalczył mistrzostwo oraz awans do drugiej ligi. Zawodnikiem tej drużyny jest pochodzący z Pęcza Patryk Ostrowski. Utalentowany pomocnik z powiatu strzelińskiego wystąpił w kilku meczach sezonu 2019/2020 i dołożył swoją „cegiełkę” do mistrzowskiego tytułu. W przerwie zimowej Ostrowski był bliski wypożyczenia do innego klubu z trzeciej ligi. Jeśli Patryk zdecyduje się kontynuować swoją karierę w Śląsku, to w sezonie 2020/2021 mierzyć będzie się z drugoligowcami. ŚZPN podjął decyzję, że w trzeciej lidze nie będzie spadków i ostatni w tabeli LZS ze Starowic Dolnych będzie mógł występować na tym samym poziomie rozgrywkowym. Piłkarzem tego klubu jest wychowanek Strzelinianki Damian Szydziak. Strzeliński zawodnik był jednym z liderów LZS-u. W czwartej lidze pozostaje Lechia Dzierżoniów Jakuba Kaczmarka z Kondratowic oraz Orzeł Ząbkowice Śląskie, który reprezentuje Szymon Kuśnierz z gminy Strzelin.

Dodaj komentarz. Przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.