W niedzielę, 27 września w Kraśniku zakończyły się Mistrzostwa Polski w Tenisie Stołowym Kadetów. Do zawodów przystąpili tylko najlepsi pingpongiści, którzy wcześniej musieli przejść eliminacje wojewódzkie. Kacper Głazowski z Granitu Strzelin spisał się doskonale i zajął piąte miejsce.

Strzeliński tenisista przegrał tylko jeden mecz z Miłoszem Sawczakiem z Bronowianki Kraków, który dotarł do finału. Kacprowi zabrakło bardzo niewiele do strefy medalowej. W grze deblowej Głazowski zakończył rywalizację na miejscu 9-16.
Dodatkowo w dniach 26-27 września w Brzegu Dolnym odbyły się Indywidualne Mistrzostwa Dolnego Śląska Żaków i Młodzików. Pierwsi o medale walczyli żacy. Do rywalizacji przystąpiło 17 dziewczynek i 15 chłopców. Mistrzowski tytuł wywalczył zawodnik Granitu Krzysztof Wnęk. W kategorii dziewcząt dziewiąta była Alicja Witkowska, a szesnasta Julia Zalewska. W Brzegu Dolnym w dniu 26 września, z udziałem 23 dziewcząt i 34 chłopców, rozegrano Indywidualne Mistrzostwa Dolnego Śląska Młodzików. W grze podwójnej Alicja Witkowska i Amelia Śliwińska wywalczyły miejsce w przedziale 5-8.
Tekst ukazał się w 39 (1028) wydaniu "Słowa Regionu". Cały artykuł przeczytasz tu lub tutaj
Dodaj komentarz. Przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.