W sobotę, 24 października w Kraśniku zakończyły się 26. Mistrzostwa Polski kadetów w boksie - Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży. Boxing Klub Strzelin reprezentował Mike Drużga, który w tym roku wywalczył Mistrzostwo Dolnego Śląska.

Mike nie miał szczęścia w losowaniu i już w pierwszej walce trafił na obrońcę tytułu. – Poprzeczka było wysoko, ale Mike lubi takie wyzwania – mówił trener Boxing Klub Strzelin Marcin Drużga. Strzeliński pięściarz wygrał jednogłośną decyzję sędziów. Później Drużga trafił na kolejnego, wymagającego rywala – wicemistrza kraju. – Mike zaczął bardzo dobrze i na początku pierwszej rundy posłał przeciwnika na deski mocnym, prawym prostym. Sędzia nie liczył jednak rywala, co wzbudziło nasze podejrzenia, że ciężko będzie o sprawiedliwy werdykt. Nie myliliśmy i zwycięstwo przyznano przeciwnikowi.
Strzeliński pięściarz stanął na trzecim miejscu podium
Tekst ukazał się w 42 (1031) wydaniu "Słowa Regionu". Cały wywiad przeczytasz tu lub tutaj
Dodaj komentarz. Przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.