W Brzegu Dolnym z udziałem 17 dziewcząt i 34 chłopców rozegrano II Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny Młodzików i Młodziczek w Tenisie Stołowym.
Do rywalizacji przystąpili także reprezentanci Granitu Strzelin. Najlepiej spisała się Alicja Witkowska, która była szósta. Dwie lokaty dalej zameldowała się Julia Zalewska. Piotr Szałajko zajął miejsce 17. w kategorii młodzików. Puchary, dyplomy i nagrody rzeczowe wręczali: wiceprezes zarządu Dolnośląskiego Okręgowego Związku Tenisa Stołowego, Jerzy WIECZOREK i zawodnik Odry Głoska, pochodzący z Tajlandii, Sitisak Nuchchart. Zwycięzcy w kategorii młodziczek i młodzików wywalczyli prawo startu w II Grand Prix Polski Młodzików, który odbędzie się w dniach 26-28 listopada w Brzegu Dolnym. Oprócz nich, z rankingu krajowego, przepustkę do rywalizacji ma Krzysztof Wnęk z Granitu. Młody, strzeliński tenisista nie musiał brać udziału w eliminacjach wojewódzkich.
Tekst ukazał się w nr 43 (1082) wydaniu "Słowa Regionu".

Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.