Pochodzący z Pęcza bracia Patryk i Dawid Ostrowscy kolejną rundę reprezentować będą Polonię Nysa, której mają pomóc awansować do trzeciej ligi.
Zawodnikiem tej drużyny jest także Miłosz Taranek z gminy Przeworno. Ostrowscy to wychowankowie Strzelinianki. Pierwsze kroki w tym klubie stawiał także Błażej Augustyn, który obecnie jest zawodnikiem Jagiellonii Białystok. Jesienią rywalizował w Ekstraklasie. Augustyn najprawdopodobniej zimą zmieni barwy klubowe, ale jak na razie nie jest znany jego nowy pracodawca. Okienko transferowe z każdym tygodniem będzie się rozkręcać i powinniśmy poznać więcej szczegółów dotyczących piłkarzy z naszego powiatu. Powoli do treningów wracać będzie Michał Masłowski. Pomocnik ze Strzelina jest zawodnikiem Zagłębia Sosnowiec. Piłkarz przeszedł dwie operacje więzadeł krzyżowych i 10 stycznia stawi się w klubie. Po rozmowach ze sztabem medycznym określony zostanie harmonogram jego powrotu do normalnych treningów z zespołem. Przypomnijmy, że Masłowski w przeszłości zadebiutował w seniorskiej reprezentacji Polski.
Tekst ukazał się w nr 2 (1090) wydaniu "Słowa Regionu". Cały artykuł przeczytasz na portalu egazety.pl, eprasa.pl, a także e-kiosk.pl

Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.