Zaledwie sześć dni później Drużga wystąpił podczas jubileuszowej gali bokserskiej grupy Polsat Boxing Promotions. Impreza odbyła się na dworcu kolejowym Łódź Fabryczna. Gala transmitowana była na antenach grupy Polsat. Kibice obejrzeli 9 walk w boksie zawodowym i olimpijskim, a także występ legendarnego TEDE. Koncert rapera poprzedziło starcie w boskie olimpijskim Drużgi z Gruzinem Elvirem Karimovem. Rywal od trzech lat nie zanotował porażki. Stoczył już ponad 80 pojedynków w Gruzji i wiele w Polsce. Walka trwała trzy rundy. Pięściarze stworzyli wyrównany pojedynek. Starcie komentowali Łukasz Jurkowski oraz Przemysław Saleta, a w narożniku naszego pięściarza stanęli Marcin Drużga oraz były Mistrz Europy Grzegorz Proksa. Drużga zaprezentował kilka, ciekawych kombinacji ciosów, świetnie poruszał się na nogach i balansował ciałem.
Na ten temat pisaliśmy w 38 (1126) wydaniu papierowym Słowa Regionu. Cały artykuł przeczytasz również na portalu egazety.pl, eprasa.pl, a także e-kiosk.pl
Komentarze
Cytuję Stary spajkera:
to byłem ja. cześ.
Cytuję spajker.:
Synu odpuść, to że u nas była niebieska karta to nie znaczy że u innych też jest, a ten żółty kolor to już całkiem pomyliłeś z czasami jak moczyles się w łóżko bidoku. Odejdź już od monitora mały onanisto.
Cytuję Cześ:
jasne że jestem daltonistą. zamiast barw białej i czerwonej widzę barwę żółtą i niebieską jak niebieska karta dla twojej rodziny i jak twoje żólte papiery.
Cytuję spajker.:
Wiem baranie jakie są barwy Ukrainy!!! Ale gdzie ty tu widzisz ukraińską flagę??? Jesteś daltonistą?
Cytuję Pin:
polskie barwy są biało czerwone a barwy żólto niebieskie z tryzubem i z czesiem pośrodku to są barwy ukrainy.
Cytuję Pin:
Dokładnie! Ale temu cymbałowi spajkerowi już się wszystko w głowie pokiełbasiło
Cytuję Cześ:
Przecież to są barwy Strzelina!!!
Cytuję spajker.:
Czy tobie czasem sufit na łeb się nie spadł??? Gdzie ty padalcu widzisz tam flagę Ukrainy???
szkoda tylko że występował w barwach ukrainy. może z niego kliczko będzie. może mike tyson. mike już jest. a drużga to jak leszek drogosz prawie że.
Kanał RSS z komentarzami do tego postu.