Marta Rozwadowska (po lewej) i Katarzyna Musiałowska przed sparingiem Ślęzy ze Śląskiem

Marta Rozwadowska i Katarzyna Musiałowska to dwie zawodniczki, które pierwsze piłkarskie kroki stawiały w Strzeliniance. W poprzednim sezonie rywalizowały z powodzeniem w Centralnej Lidze Juniorek razem ze Śląskiem Wrocław.

W sezonie 2023/2024 Marta reprezentuje wrocławską Ślęzę, a Katarzyna z WKS-em występuje w Ekstralidze kobiet. Obie piłkarki rozpoczęły już przygotowania do rundy wiosennej. W pierwszym sparingu w roku 2024 Ślęza zmierzyła się towarzysko ze Śląskiem. Marta i Katarzyna wystąpiły w przeciwnych zespołach. Musiałowska zagrała pierwszą połowę, a Rozwadowska na murawie pojawiła się od 46 minuty. Spotkanie zakończyło się sprawiedliwym remisem 1:1. Spotkanie rozegrano w Centrum Piłkarskim Ślęzy Wrocław – Kłokoczyce. Obu zawodniczkom życzymy powodzenia w drugiej części sezonu!

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Przeczytaj również