Drużyna OSP Prusy

W niedzielę, 18 lutego, rozegrano mecze 3. kolejki Amatorskiej Ligi Siatkówki organizowanej przez Strzelińskie Centrum Sportowo-Edukacyjne. Tradycyjnie siatkarze i siatkarki rywalizowali w sali sportowej przy ul. Staromiejskiej. Rozgrywki cieszą się dużym zainteresowaniem kibiców, a na trybunach panuje świetna atmosfera. Liderem z kompletem trzech zwycięstw pozostaje ekipa Uzależnionych od Siatkówki.

Niedzielne zmagania siatkarskie w Strzelinie rozpoczął mecz White Church Volley z Ochotniczą Strażą Pożarną z Prus. To był wyrównany, emocjonujący pojedynek. Zespół z Białego Kościoła dwukrotnie obejmował prowadzenie w setach, ale druhowie doprowadzili do stanu 2:2. O losach meczu zadecydował piąty set. W decydującej fazie pojedynku więcej sił zachowali gracze White Church, którzy objęli prowadzenie i nie oddali go do ostatniego gwizdka sędziego. Druhowie z gminy Kondratowice przegrali 2:3, ale na parkiecie pokazali charakter. Wiele efektownych akcji podobało się licznie przybyłej publiczności.

1 7723783ARozgrywki cieszą się dużym zainteresowaniem kibiców
Później na parkiecie pojawili się Emeryci oraz ekipa Vamoss, która na inaugurację pokonała ekipę z Białego Kościoła. W zespole Vamoss doszło do kilku zmian kadrowych. Emeryci jeszcze nie wygrali w tym sezonie i byli skazywani na porażkę. Doświadczeni zawodnicy nie przestraszyli się faworyzowanych przeciwników i ambitnie walczyli o każdą piłkę. Efektem tego było zwycięstwo w jednym z setów. W całym meczu lepsi byli jednak zawodnicy Vamoss, którzy wygrali 3:1. Było to ich drugie zwycięstwo w drugim pojedynku Amatorskiej Ligi Siatkówki. Następnie na parkiecie pojawiła się młoda drużyna Tygrysów Strzelin, która podejmowała lidera ligowej tabeli – Uzależnionych od Siatkówki.

Cały artykuł zamieściliśmy w 7 (1195) wydaniu papierowym Słowa Regionu. Materiał ten, w całości, przeczytasz  również na portalu egazety.pleprasa.pl, a także e-kiosk

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Gravatar
Uzależniony
Też ja uzależniony ale na mój temat laudacji nie napisali
-1

Przeczytaj również