Robert Wachuła został trenerem Tygrysów Strzelin

W minionym wydaniu Słowa Regionu informowaliśmy, że z funkcji trenera siatkarzy Tygrysów Strzelin zrezygnował Mateusz Synówka.

Poznaliśmy już nazwisko nowego szkoleniowca naszych zawodników. Trenerem Tygrysów w sezonie 2024/2025 w Dolnośląskiej Pierwszej Lidze siatkówki mężczyzn będzie Robert Wachuła. To osoba znana strzelińskim kibicom, ponieważ w sezonie 2022/2023 występował z klubem ze Strzelina na drugoligowych parkietach. Był rozgrywającym, a teraz wraca do drużyny w roli szkoleniowca.

Cały artykuł zamieściliśmy w 20 (1208) wydaniu papierowym Słowa Regionu. Materiał ten, w całości, przeczytasz  również na portalu egazety.pleprasa.pl, a także e-kiosk

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Przeczytaj również