Gosia ma w swojej kolekcji wiele medaliStrzelińska sztangistka Małgorzata Hałas zdobyła kolejny puchar do swojej kolekcji. Tym razem Gosia była bezkonkurencyjna w Budapeszcie, gdzie wzięła udział w Regionalnym Pucharze Europy IPC.

110 kg wystarczyło Małgorzacie Hałas na wywalczenie złotego medalu podczas prestiżowych zawodów na Węgrzech. – Cieszę się z kolejnego pucharu, zwłaszcza, że wywalczonego w Pucharze Europy. Cały czas ciężko trenuję, żeby być w formie na najbliższe mistrzostwa świata, do których zostało tylko kilka tygodni. Na Ukrainie Hałas Team reprezentować będą aż cztery osoby. Oprócz mnie, o medale powalczą Hubert Jakubiuk oraz rekordziści świata swoich kategorii Henryk Odelski i Maria Jarczak – mówiła po zawodach w Budapeszcie Małgorzata Hałas.
Wciąż trwają zapisy do sekcji podnoszenia ciężarów dla młodzieży. Treningi prowadzi Katarzyna Ostapska, dwukrotna medalistka mistrzostw Polski seniorów, medalistka mistrzostw świata oraz Europy. – Osobowość Kasi będzie motywowała naszych młodych adeptów podnoszenia ciężarów, a jej wiedza na pewno zostanie im przekazana w najlepszy sposób – powiedziała o Katarzynie Ostapskiej Małgorzata Hałas.

 

Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.