Dzień Ziemi, a tu takie „cuda”
Włos się jeży na głowie. Przecież śmieci są odbierane od mieszkańców w ramach systemu gospodarki odpadami. Jaki jest sens płacić za usługę, a potem wyrzucać śmieci do rowu?
Ludzka głupota nie zna granic. Należy pamiętać o art. 145 kodeksu wykroczeń, który mówi, że „Kto zanieczyszcza lub zaśmieca miejsca dostępne dla publiczności, a w szczególności drogę, ulicę, plac, ogród, trawnik lub zieleńce, podlega karze grzywny do 500 zł albo karze nagany”.




















































































Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij
RE: Dzień Ziemi, a tu takie „cuda”
https://dom.wp.pl/balagan-na-sasiedniej-dzialce-to-sytuacja-bez-wyjscia-6478216857426049aRE: Dzień Ziemi, a tu takie „cuda”
To nic w porównaniu z tym co niektórzy ludzie mają na własnym podwórku...I miej tu takiego sąsiada....https://dom.wp.pl/balagan-na-sasiedniej-dzialce-to-sytuacja-bez-wyjscia-6478216857426049aRE: Dzień Ziemi, a tu takie „cuda”
ZAPEWNE KTOŚ OBCY PRZEJEŻDŻAŁ I SIĘ POZBYŁ SŁOIKÓW Z PRZETWORAMI OD KOCHANEJ TEŚCIOWEJdst
Takich miejsc na terenie gminy jest więcej, jak ktoś się urodził gumofilcem to tak jest, nie ma prewencji kary śmieszne i tylko na papierze, jedna fota, jeden artykuł i tyle w temacie. Barany płacą za wywóz śmieci i wyrzucają gdzie popadnie, jakie to mądre!