Nowa kadencja Katarzyny Olędzkiej na stanowisku dyrektora Szkoły Podstawowej im. Bohaterów Armii Krajowej w Prusach trwać będzie od 1 września 2024 r. do 31 sierpnia 2029 r. Na zdjęciu z wójtem Tomaszem Graczem. Fot. UG Kondratowice

W piątek, 10 maja, wójt gminy Kondratowce ogłosił konkurs na dyrektora Szkoły Podstawowej im. Bohaterów Armii Krajowej w Prusach.

Rozstrzygnięcia dokonano 11 czerwca. Komisja konkursowa jednogłośnie zarekomendowała kandydaturę dotychczasowej dyrektor placówki oświatowej w Prusach. Katarzyna Olędzka nową kadencję rozpocznie 1 września 2024 roku, a zakończy 31 sierpnia 2029 roku.

Serdecznie gratulujemy!

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Gravatar
nasturcja
To się komisja natrudziła wybrała jedyną kandydatkęcry
6

Przeczytaj także