Istnieje duże prawdopodobieństwo, że ul. Nowa w Kondratowicach doczeka się remontu
Istnieje duże prawdopodobieństwo, że ul. Nowa w Kondratowicach doczeka się remontu
Samorząd gminy Kondratowice złożył wniosek w ramach programu gminnej i powiatowej infrastruktury drogowej na lata 2016 - 2019. Obejmuje on remont trzech odcinków dróg: w Kowalskich, Strachowie i Kondratowicach (ul. Nowa). Wojewoda dolnośląski ogłosił już wstępną listę zadań, które zakwalifikują się do realizacji. Projekt Kondratowic znalazł się na niej. - Proszę pamiętać, że jest to wstępna lista. Będziemy czekać na oszczędności przetargowe i wtedy będziemy realizować ten projekt. - powiedział wójt Wojciech Bochnak.
CZYTAJ ten artykuł w całości. Dostępny tutaj
UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Gravatar
JAREK.G
RE: Trzy drogi do remontu
NA NOWEJ MIESZKAŁA KIEDYŚ BABKA KONDECKA
0
Gravatar
mieszkaniec- wyborca
kto odbierał remontowany chodnik? dwójka ze zdjęcia?
Nie doczekamy się, powiat ratuje szpital ile razy jeszcze trzeba przypominać o tym fakcie, w gminie pracuje radny powiatowy proszę zapytać a na pewno rzeczowo odpowie. Obejrzyjcie chodnik nowo powstały i remontowany, dziury przy krawężnikach nie poklejone tylko zasypane mączką, ale pieniądze poszły do starostwa za usługę? Takim działaniem będzie wiecznie syf, co na to wójtek i i nieporadny powiatowy, dlaczego płaci się za nieukończoną usługę? Dlaczego nikt z naszych rządzących nie wymusił chociażby połatania drogi w kierunku Karczyna i na odcinku do Edwardowa, w obecnym roku nie zrobiono nic, po co nam taki radny powiatowy, a radni gminni gdzie są? na sesjach bo tam kasa reszta ich nie interesuje.
0
Gravatar
mieszkaniec
RE: Trzy drogi do remontu
A kiedy doczekamy się remontu drogi do Strzelina?
0

Przeczytaj także