Foto: KPP Strzelin

W jednym ze strzelińskich sklepów złodziej ukradł telefon komórkowy. Ze zgłoszenia, jakie dostali policjanci wynikało, że był wart prawie 1800 złotych. W wyniku przeprowadzonych czynności telefon został odzyskany, a sprawca trafił do policyjnej celi.

- 5 lutego w jednym ze strzelińskich sklepów z elektroniką 24-letni mieszkaniec powiatu strzelińskiego ukradł telefon komórkowy, który następnie próbował sprzedać w jednym z lombardów - informuje asp. szt. Piotr Sołtysiak, oficer prasowy KPP w Strzelinie. - Podjęte przez policjantów czynności pozwoliły na ustalenie i zatrzymanie sprawcy, który trafił do policyjnej celi. Za kradzież kodeks karny przewiduje karę do 5 lat pozbawienia wolności.

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Przeczytaj też