Strzelińscy policjanci zlikwidowali niedawno domową hodowlę marihuany. Foto: KPP Strzelin

Strzelińscy policjanci zlikwidowali w naszym powiecie domową hodowlę marihuany. Kryminalni zabezpieczyli aż 21 krzaków i susz o wartości 23 tysięcy złotych. Zatrzymany 38-latek usłyszał zarzut nielegalnej uprawy oraz posiadania narkotyków, za które grozi mu do 8 lat więzienia.

- Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Strzelinie uzyskali informację o tym, że pewien mieszkaniec powiatu strzelińskiego uprawia konopie indyjskie w miejscu zamieszkania – informuje asp. szt. Piotr Sołtysiak, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Strzelinie. W związku z tym, w ramach realizacji sprawy kilka dni temu złożyli mu wizytę, w celu sprawdzenia uzyskanych informacji. W trakcie przeszukania pomieszczeń mieszkalnych i gospodarczych policjanci znaleźli 21 sadzonek i susz marihuany. Susz oraz sadzonki zostały zabezpieczone i przekazane do dalszej weryfikacji w policyjnym laboratorium. Szacowana wartość zabezpieczonych roślin to kwota 23 tysięcy złotych.

Materiał dowodowy który został zebrany przez policjantów, pozwolił na postawienie zarzutów, za które grozi 38-latkowi kara do 8 lat pozbawienia wolności. Zatrzymany mężczyzna trafił do aresztu.

 

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Gravatar
spajker.
terror państwa. jan nowak nie lubi swojego sąsiada jana kowalskiego. po złości zasieje mu kilka nasion konopii w ogrodzie i jak podrosną to kabel na policje i sąsiad idzie na 10 lat do pierdla.
no tak w ramach niezawisłości sędziowskiej i w ramach krakowskiego targu sąd uzna że być może te konopie w ogrodzie to przypadek bo wrona nasionami zwymiotowała i da kolesiowi zaledwie 5 lat odsiadu zamiast 10. w warszawie jak usiądziesz na schodach będących pomnikiem polskiego partactwa organizacyjnego smoleńskiego to też mundurowi cie zgarną. przyciśnie cię lanie na mieście a sławojek brak to albo lejesz w gacie albo pod drzewem za jedyne 500 zeta. chcesz umyć samochód na swoim podwórku? kierowco mandacik 500 zeta się należy. powiesz mundurowemu chłopie masz tu piwo na lepszy humor i odczep się od mojego samochodu i od mojego podwórka. aaaaa łapówka to odsiad 10 lat.
ludzie drwią z żelaznych zasad w korei północnej a nie widzą absurdu w swoim kraju.
ja się narkotyzuję i doznaję odlotu po zjedzeniu parówek z orlenu z zawartością 2% mięsa. kto pójdzie do pierdla. ja ? orlen? producent parówek z celulozy?

2
Gravatar
TruckdriverDST
Obywatelu wasz zawód?? Ogrodnik. Za trochę zioła afera na cały powiat. Proponuję ażeby policjantom robić testy przed służbą ,ciekawe jaki będzie wynik ..
5
Gravatar
spajker.
jak sie narkotyzwać i mieć odmienne stany świadomości to tylko radio co ma ryja i tv trwam w egoiźmie. tylko te narkotyki sa na legalu i to jeszcze sponsorowane przez państwo setkami milionów.
mi sfermentowały pieczarki i nie wiem co zrobić. z jednej strony zero waste czyli ekologia niepozwalająca mi na wyrzucanie żywności a z drugiej strony jak zjem i odmiennym stanie świadomości się do partii zapiszę to wezmą mnie za ćpuna. zabijanie alkoholem i toksyczną propagandą to monopol państwowy. moge hodować koperek i mleko zwykłe przerabiać na mleko zsiadłe no ale bimberek i konopie na potrzeby własnego dobrego samopoczucia to juz njelzja. olek stolzman vel kwaśniewski mógł po pijaku robić wykłady w kijowie ku uciesze tłumów no ale jak kowalski wsiądzie na rower po piwie to go zgarną i mandatami wykończą. jarek kalkstein vel kaczyński mógł w czasach covida jechac na cmentarz ale kowalski już nie. konstytucyjna równość jak w 3ciej rzeszy. w prl policja katowała ludzi za posiadanie bibuły a teraz za cokolwiek.

3
Gravatar
cześ
Jeszcze polecam TV Republika! Poziom propagandy wywraca mózg :D :D
2

Przeczytaj też