W wyjątkowym wydarzeniu uczestniczyła społeczność szkolna Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Ludowie Polskim.

W piątek, 5 stycznia, uczniowie klas maturalnych wyszli na parkiet, aby zatańczyć poloneza podczas pierwszej w tym roku studniówki, jaka odbyła się w szkołach naszego powiatu. Wydarzenie było podwójnie wyjątkowe, gdyż była to pierwsza studniówka szkoły z Ludowa Polskiego po czteroletniej przerwie. Młodzież i zaproszeni goście spotkali się w dworku w Ciepłowodach. W studniówce, wraz z zaproszonymi gośćmi, wzięło udział 90 osób. O oprawę muzyczną zadbał DJ Korneliusz. Imprezę, od ciepłych słów, rozpoczęła wyraźnie wzruszona dyrektor szkoły Anna Banaś. Po kolejnych wystąpieniach zaproszonych gości, wśród których była starosta Anna Horodyska i wicestarosta Marek Mierzwiński, podziękowania wychowawcom i nauczycielom złożyli uczniowie. Następnie przyszedł czas na tradycyjnego poloneza i bal do samego rana.

Starostowie powiatu (z prawej), dyrektor szkoły Anna Banaś i wychowawcy klas Katarzyna Werda 5 THR oraz Mariusz Błachaniec 5TRI

Klasa V TRI

Klasa V THR

Foto: Aleksandra Bafia

Artykuł na ten temat zamieściliśmy w 1 (1189) wydaniu papierowym Słowa Regionu.

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Przeczytaj także