Zapraszamy do lektury najnowszego wydania Słowa Regionu, w którym zamieszczamy obszerną relację z sesji powiatowej, podczas której zdarzyły się rzeczy, jakich jeszcze nie było.
 
Ponadto: 
- Szczegóły i okoliczności dramatycznie wyglądającego wypadku pod Rossmannem
- Protesty rolników
- Publikujemy kalendarz wyborczy – co nas wkrótce będzie czekać?
- O szansach na szybki internet w części Strzelina
- O budowie kolejnego marketu Dino
- O zatrzymaniu handlarzy narkotyków
 
Byłeś świadkiem ciekawych wydarzeń? Masz interesujący temat, film lub zdjęcie? Czekamy na sygnał od Ciebie - bądź z nami w kontakcie: kontakt@sloworegionu.pl 👉

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Gravatar
Jacek
czy to nowa czy stara korupcja?
Jak pan Gulczyński wchodził do zarządu powiatu ze sporym wynagrodzeniem, mimo ze chwile wcześniej chciał odwolania Anny Horodyskiej to na sesji mówiono o korupcji politycznej. Starosta nie wyjaśniła sprawy, więc rozumiem ze to ten temat czy nowa korupcja??
3
Gravatar
WOLF
nosił wilk razy kilka, ponieśli i wilka a teraz wilka już przygarnąć nikt nie chce i będzie musiał wyp... z lasu


1
Gravatar
Dyskrecja
Żebyś ty z lasu nie musiał lollolcry

1
Gravatar
Cichy
Kolejny proces?
Przy okazji zapowiedzi kolejnych sprawy sądowej jaką starosta zapowiada rodzi się pytanie jak zakończyła się sprawa założona przez panią wody w domu za wypowiedzi o korupcji politycznej? ktoś ma jakąś wiedzę albo link do informacji o wyroku?
1
Gravatar
Roman_dstl
Argument sily
Jak pani Starosta bije pięścią w stół i krzyczy Kapuś to na pewno jest niewinna! W końcu jak cały zarząd ma czyste sumienie to kapus nie ma czego kapowac
1
Gravatar
Jurek
Lepszy kapus czy złodziej?
Nie rozumiem tytułu - pietnujemy rzekomego kapusia, bo lepiej kraść niż łapać złodzieja. Taka logika. :/ pare miesięcy temu jak pisano o kontroli CBA to Starosta mówiła zdecydowanie ze będzie umorzone postępowanie, a teraz jak już prokurator działa to już starosta mówi o umorzeniu w trybie przyszłym niepewnym. Czy ktoś kontroluje co dzieje się w powiecie? Skoro nie ma żadnych nieprawidłowośc i to skąd ten histeryczny atak na radnego ?
1
Gravatar
spajker.
atak jest zasadny. AS zamówił cba do kondratowic aby załatwić swoje prywatne prawy a nie sprawy gminy. koniec końców do pierdla poszło szefostwo cba a nie wójt kondratowic ze świtą. i po co było kapować jak efekt odwrotny od zamierzonego? taki kapuś psuje interesy radnych i innych ważniaków stąd takie poruszenie. taki kapuś to łyżka miodu w beczce dziegciu. trzeba się z nim rozliczać po katolicku a nie po żydowsku.
-1
Gravatar
spajker.
tam gdzie nie ma logiki tam są emocje. emocje czyli krzyki i bicie pieścią w stół.
tam gdzie nie ma poczucia własnej wartości tam są zdjęcia i spotkania z różnymi freakami z warszawy mającymi przydać blasku lokalnym miernotom.
na syarostę trzeba wybrać nie kobietę ale rosłego mężczyznę, który swoją posturą uspokoi towarzystwo.

0

Przeczytaj także