Zapraszamy do najnowszego wydania Słowa. Dziś przeczytacie między innymi: 
- O planach inwestycyjnych gminy Strzelin
- Procesie sądowym w sprawie głośnego zabójstwa
- Analizę wyników wyborczych w powiecie strzelińskim
- O pochówkach niezidentyfikowanych osób
- O ciekawym spotkaniu w Ośrodku Kultury w Przewornie
- Informujemy również kto został nowym dyrektorem Gminnej Biblioteki Publicznej w Wiązowie
 Byłeś świadkiem ciekawych wydarzeń? Masz interesujący temat, film lub zdjęcie? Czekamy na sygnał od Ciebie - bądź z nami w kontakcie: kontakt@sloworegionu.pl

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Gravatar
Krystyna
Wygląd
Na drugi raz to weźcie się kobity jakoś ubierzcie i umyjcie, bo to aż wstyd w mediach lokalnych się tak pokazywać.
0
Gravatar
spajker.
socjalizm dawny i wspólczesny naeeeebał ludziom w głowie. podwyżki cen prądu pochłona całą ich emeryturę. jeszcze ich rodzice i dziadkowie żyli i bez prądu i bez emerytury czyli bez pieniędzy za bezczynność. emerytura minimalna to chyba tak 1700 zeta na mc. do tego 13 tka i 14tka. rachunek minimalny za prąd to jakoś 32 zeta na mc. jak im tauron podniesie opłatę za prąd o 30% to aż o 15 zeta.
czy oni ogrzewają lokal prądem? czy oni jak jest w lokalu za ciepło otwierają w zimie okna aby wypędzić temperaturę? ja protestuje przeciwko rozdawaniu nierobom rent i emerytur za darmo czyli za to tylko że ktoś zakaszle albo że pracował w mundurówce aż 15 lat. emerytura mundurowego to minimum 5 500 zeta na mc i teraz ludzie którzy akceptują podwyżki emerytur o 100% w ciągu kilku lat mają ból hemoroidów z tego powodu że raz na 10 lat zapłacą o 15% więcej za prąd. polecam im pracę w ratuszu. tam prąd masz za darmo a i pensje okazałe. trzeba było głosować na partię spajkera. ja prąd wodę i gaz dawałem za darmo przed wyborami. lokale też. no bo ja jestem socjalista co to rozdaje durniom nieswoje pieniądze nazywając siebie faraonem a ich ofiarami opozycji. oczywiście ta inflacja czyli wzrost cen nie ma nic wspólnego z rozdawaniem emerytur rent z podwyżkami podatków i z tchórzliwą polityką ekonomiczną państwa. jak prąd jest drogi to nie narzekaj ale produkuj prąd . zarobisz. możesz też założyć panele i mieć swój prąd w domu a taurona w doooopie. no i koniecznie głos na toruń. tam manna z nieba spada. ciepła. no i jeszcze można zlicytować dziewicę orleńską co to miliardów sie nachapała, za swoją pederalistyczną służebność . no można jeszcze poprosić czechów o to aby 1 milion euro dziennie nie płynął jako kara za czeską fobię do kopalni węgla. no można jeszcze ciepło z toruńskiej geotermii pociągnąć. jak się milion euro dziennie na kary zaoszczędzi to będzie na prąd dla skawiniaków. miliardy poszły a ciepło to tylko ciepło słowne na mszy. udawane. ludzie słuchają się populistów. krótkookres owo to balsam na ich mało mądrą duszę. długookresowo to dramat. prof. jędrysek znalazł w polsce gigantyczne pokłady gazu głupkowego. ciepło powinno być za darmo. forumowicz lucjan robi węgiel kamienny w 1 dzień. wystarczy do nich zatelefonować a bezpłatna energia samoistnie rozprzestrzeni sie na ul skawińskiej w strzelinie. zdrowaś mario. łaskiś pełna. zapłać za mój prądowy rachunek bo wydałem na alko i na prąd mi zabrakło.

4

Przeczytaj także