Uczestnicy spotkania w sprawie organizacji wyścigu kolarskiego

W gabinecie starosty strzelińskiej Magdaleny Krupy odbyło się spotkanie przedstawicieli powiatu, gminy Strzelin oraz Klubu Kolarskiego Ślęża Sobótka Bike Academy.

Tematem rozmów była organizacja Wyścigu Kolarskiego Kryterium Uliczne o Grand Prix Strzelina. Impreza ma się odbyć 14 września. Start i meta wyścigu zaplanowana została w strzelińskim rynku. Tego samego dnia zorgaznizowany zostanie także Jarmark Produktu Lokalnego – Festiwal Miodu i Dyni. Do ustalenia zostało jeszcze wiele szczegółów, ale cieszy kierunek, w którym podążają oba samorządy. Wszystko po to, aby nasi mieszkańcy otrzymali bogatą ofertę.

Cały artykuł zamieściliśmy w 23 (1211) wydaniu papierowym Słowa Regionu. Materiał ten, w całości, przeczytasz  również na portalu egazety.pleprasa.pl, a także e-kiosk

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Przeczytaj także