ZNAJDŹ NA STRONIE

Piłkarze Młodzika Przeworno rozgromili Młode Wilki

Na murawie zaprezentowali się młodzi piłkarze z powiatu strzelińskiego. W sobotę, 28 września, w czwartej lidze juniorów młodszych Ślęza Borów podejmowała Wiwę Goszcz.

Rywale wygrali efektownie 9:0. Klub z gminy Borów zamyka ligową stawkę. Tego samego dnia na piątym poziomie rozgrywkowym juniorów młodszych Sokół Marcinkowice pokonał Fundację Młodzi Sportowcy Strzelin 6:1. W szóstej lidze trampkarzy doszło do derbowego meczu, w którym Świteź Wiązów rywalizowała z Czarnymi Kondratowice. Po pierwszej połowie na tablicy wyników utrzymywał się remis 1:1. Trzy punkty ostatecznie zostały w Wiązowie, ponieważ Świteź wygrała 6:2. Hat-tricka skompletował Andrii Buhaiov. Z bramek cieszyli się także: Filip Dwojak, Maciej Gruszecki oraz Wiktor Dacyszyn. W tej same grupie efektowne zwycięstwo zanotował Młodzik Przeworno, który rozgromił Młode Wilki z Kątów Wrocławskich 14:1! Po trzy gole strzelili: Bartosz Gryf, Błażej Gryf, Dominik Pawłowski i Hubert Janicki. Po jednym trafieniu dołożyli Marcel Chudoba oraz Dominik Olanin. W szóstej lidze młodzików pauzowała Ślęza Borów, ale doszło do derbowego meczu Świtezi z Fundacją Młodzi Sportowcy Strzelin. Po pierwszej połowie strzelińscy piłkarze prowadzili 2:1, aby ostatecznie wygrać 3:2. Gole dla zwycięskiej ekipy zdobyli: Karol Dobrowolski, Daniel Szydziak oraz Tymon Muraszew. Kibice Świtezi cieszyli się z trafień Alana Szafrańskiego i Mileny Karbowiak.