– Wstęp na imprezę z okazji Dnia Kobiet i Mężczyzn jest bezpłatny. Zapisy są przyjmowane do 7 marca – informuje sołtys Przeworna Ludwik Hrycak

Zapowiada się znakomita impreza. W sobotę, 9 marca, od godziny 16.00 w Gminnym Ośrodku Kultury w Przewornie mieszkańcy będą świętować Dzień Kobiet i Mężczyzn.

– Serdecznie zapraszam na to wydarzenie wszystkie kobiety i wszystkich mężczyzn z Przeworna – mówi Ludwik Hrycak, sołtys Przeworna. – W programie przewidziany jest występ dwóch par tanecznych ze szkoły tańca w Ziębicach, jak również naszego wspaniałego lokalnego zespołu „Przewornianie” pod przewodnictwem kierownika muzycznego Mariusza Michułki. Będą też przedstawione śmieszne skecze. Zapowiada się więc świetna impreza, a mieszkańcy, którzy wezmą w niej udział, na pewno będą zadowoleni.

Dodajmy, że organizatorem wydarzenia jest sołtys, rada sołecka, dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Przewornie Ewelina Jenczelewska oraz pracownice placówki: Ewelina Czernik i Edyta Litwin.

– Podczas imprezy będą serwowane pyszne ciasta z herbatą, przewidziano jeden ciepły posiłek i zimne napoje – zapowiada Ludwik Hrycak. – Wstęp jest bezpłatny. Zapisy na zabawę są przyjmowane do 7 marca. Musimy się przygotować na przyjęcie określonej ilości osób.
Zapisy na imprezę prowadzone są w GOK, sklepie Odido w Przeworno i ewentualnie u sołtysa. - Lista już się zapełnia. Zapraszam wszystkich w imieniu swoim, rady sołeckiej i GOK – podsumowuje sołtys Ludwik Hrycak.

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Przeczytaj także