Foto: Zbigniew Brzozowski GOK PrzewornoWyjazdy z rodzicami na obozy czy kolonie trwają zwykle 2 tygodnie. Co robić potem? Gminny Ośrodek Kultury w Przewornie przygotował na okres wakacji specjalny program dla młodych mieszkańców gminy, którzy zwolnieni ze szkolnych obowiązków mają sporo wolnego czasu.
Wakacyjny program GOK wystartował 3 lipca, kiedy to przy Centrum Kulturalno-Oświatowym w Przewornie odbył się piknik wakacyjny. Jak co roku zabawa ta zgromadziła sporą rzeszę dzieciaków z gminy Przeworno. Na najmłodszych czekały liczne atrakcje. Był dmuchany zamek, były wyśmienite lody, orzeźwiające napoje, pieczone kiełbaski, a także gry i zabawy przygotowane przez animatorów. Dzieci ochoczo uczestniczyły w zaproponowanych rozrywkach. Największą popularnością cieszyła się wodna siatkówka, odrobinę mniejszą malowanie twarzy. Zabawa była udana, frekwencja i pogoda dopisały, a dzieci wspólnie i aktywnie spędziły wolny czas. Nad bezpiecznym przebiegiem pikniku czuwały opiekunki świetlic wiejskich z gminnych miejscowości.
Gminny Ośrodek Kultury zadbał również o transport uczestników z gminy Przeworno. - Osoby, zainteresowane podobnymi przedsięwzięciami serdecznie zapraszamy na zajęcia – namawia Teresa Kwiatkowska dyrektor GOK. - Zaplanowaliśmy szereg zajęć manualnych, plastycznych i sportowych, które będą odbywać się przy Centrum Kulturalno-Oświatowym w Przewornie. Zapraszamy także na wyjazdy do kina, na basen oraz kręgle. Wszystkie atrakcje są bezpłatne – dodaje dyrektor. Obok publikujemy program zajęć przygotowanych przez GOK w Przewornie.



UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Przeczytaj także