Nie tylko mieszkańcy ul. Młynarskiej w Strzelinie narzekają na bałagan w okolicy Młynówki

Podczas lutowej sesji Rady Miejskiej Strzelina burmistrz Dorota Pawnuk poruszyła temat Młynówki.

– W sieci pojawiają się filmiki kandydatów, jak bardzo teren jest zanieczyszczony – zaczęła szefowa gminy. – Dosyć długo trwa ustalenie stanu własnościowego tego cieku, który tak naprawdę nie jest rzeką. Mamy świeża informację z Wód Polskich [pismo z 23 lutego – red.], że teren Młynówki tak naprawdę jest własnością Skarbu Państwa pod zarządem Starostwa Powiatowego w Strzelinie. Już przygotowaliśmy pismo do starosty strzelińskiego, aby ten teren został w trybie pilnym wyczyszczony i należycie utrzymywany. […] Taka prośba... jak ktoś publicznie po raz kolejny obwinia o coś gminę Strzelin, niech wcześniej sprawdzi, kto odpowiada za dany stan rzeczy – podkreśliła burmistrz Dorota Pawnuk.

Wspomniane przez szefową gminy pismo zostało przesłane do starosty Anny Horodyskiej w środę, 28 lutego. Dodajmy także, że w piśmie z Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie zaznaczono, „pomijając sam fakt trwającej procedury uregulowania stanu prawnego,

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Gravatar
profos
cela + robota
Setki osadzonych w pensjonacie przy Ząbkowickiej nudzi się całymi dniami. Czy w tym mieście naprawdę nie ma nikogo kumatego żeby zorganizować im relaks na łonie natury z grabiami w rękach? Z Kamiennej za daleko jest na Ząbkowicką?
2
Gravatar
spajker.
setki osadzonych na kamiennej i na ząbkowickiej urzędasów jest przyspawanych do stołka i potrafią oni obsłużyć klawiaturę a nie grabie i nie łopatę. ci osadzeni w zk chętnie poruszaliby się na świeżym powietrzu no ale przepisy ale procedury ale brak rozkazu ale sanepid ale bhp ale prawa człowieka i tym podobne przeszkody administracyjne . dzisiaj bez planu 5cioletniego bez dotacji i bez jakiegos programu unijnego nawet iglaka w parku nie posadzisz. ci urzędnicy to nie są ludzie ale jakieś trybiki w bezproduktywnej i w bezmyślnej maszynie administracyjne j. ci z karniaka chętnie obstukaliby i ułożyli chodniki z kostki. kamień jest. darmowa siła robocza jest no ale po co? lepiej jest wydać miliony na kostke betonową niż mieć za darmo kostke granitową. w programie wyborczym jakiś ważny urzędnik napisze- gmina wydała 27 milionów na chodniki.
3
Gravatar
spajker.
bardzo dobre zdjęcie młynówki. to zdjęcie jest ładniejsze od wszystkich picassów i innych rubensów. to jest zdjęcie w stylu beksińskiego.
6
Gravatar
Kkk
Jak tak se będziecie dołki kopac jeden pod drugim to ten powiat zbankrutuję
1
Gravatar
Spajker.
Rozumiem że starosta nawet nie wie czym zarządza i ten kto nią steruje też nie wie. Fajnie że reklamuje się jako numer 1 do rady powiatu używając Photoshopa. Wróżka mówiła mi że pewne osoby z kręgu polityki mają za mało żółtego w swojej aurze.
10
Gravatar
Obserwator
.
Dobrze, że Pani Burmistrz się nie promuje zdjęciami poprawionymi w Photoshopie. Na żywo wygląda dokładnie tak samo ja na plakatach wyborczych 🤣🤣
2

Przeczytaj również