Indiba Activ to najbardziej wartościowa metoda leczenia wszelkich dolegliwości urazów mięśni szkieletowych. Daje szybkie efekty i skraca czas powrotu do pełnej sprawności. Od niedawna z tej nowoczesnej metody mogą korzystać pacjenci strzelińskiego ośrodka Fizjo-Med.

Ośrodek Intensywnej Rehabilitacji Ruchowej Fizjo-Med w Strzelinie działa już od 2012 r. i zajmuje się szeroko pojętą rehabilitacją. Pomaga zarówno noworodkom, dzieciom niepełnosprawnym, jak i obłożnie chorym. W ofercie ma także fizykoterapię, kinezyterapię i terapię manualną. Od około dwóch lat ośrodek zajmuje się też estetyką. Fizjoterapeuci ciągle szukają nowych rozwiązań terapii, sprowadzają sprzęt do rehabilitacji i biorą udział w wielu szkoleniach.

Szerokie spektrum zastosowania
Niedawno strzeliński Fizjo-Med wzbogacił się o jeden z najdroższych i najlepszych obecnie aparatów rehabilitacyjnych Indiba Activ. Przez kilka tygodni aparat był testowany, dzięki czemu to pacjenci pomogli zdecydować o jego zakupie. Jest nowością na terenie powiatu strzelińskiego, a nawet całego województwa.
Metoda Indiba Activ działa na poziomie komórkowym w bardzo szybki sposób, przywracając komórki do prawidłowego działania. Jest to unikalne połączenie przepływu prądu radiofrekwencyjnego o częstotliwości 448 kHz z jednoczesną, odpowiednio dopasowaną formą działania manualnego lub ruchu.
Prąd zmienny wyzwala ruch jonów w tkance. Pozwala to na przywrócenie pełnego potencjału błonie komórkowej. Technologia pobudza ruchy jonów tak, aby zharmonizować napięcie elektryczne i aktywność komórek.
- W zależności od tego, z jakim problemem pacjent przychodzi, ustawiamy odpowiednie dawki. Urządzenie ma dwie elektrody, które fizjoterapeuta trzyma w ręce i masuje nimi ciało pacjenta. Aparat jest z powodzeniem używany przy bólach krzyża. Bardzo szybko zasklepia rany po operacjach, dzięki czemu nie pozostawia blizn – powiedziała właścicielka ośrodka Barbara Gołuch-Kuna.
Cały artykuł dostępny jest tutaj


Dodaj komentarz. Przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.