W poniedziałek, 29 kwietnia, w Urzędzie Miasta i Gminy w Strzelinie odbyła się konferencja prasowa przed galą bokserską „Strzelin Boxing Night”. Impreza odbędzie się już 4 maja w hali sportowej przy szkole podstawowej nr 3 w Strzelinie. Początek zaplanowano na godz. 18. Wstęp wolny.

Organizatorami wydarzenia są: Jaskinia Lwa, Boxing Klub Strzelin, Gmina Strzelin oraz Strzelińskie Centrum Sportowo-Edukacyjne, a patronat medialny nad wydarzeniem objęła redakcja Słowa Regionu Strzelińskiego. Kibice obejrzą jedenaście walk bokserskich, w tym cztery w kategorii ciężkiej. W Strzelinie dojdzie do towarzyskiego meczu Polska versus Ukraina. W ringu naszą gminę reprezentować będą: Mike Drużga (Boxing Klub Strzelin) oraz Natalia Waliczek (obecnie trenuje w szkole mistrzostwa sportowego w Szczecinie). Jednym z gości honorowych będzie pięściarz zawodowy Stanisław Gibadło. Organizatorzy uhonorują także byłych pięściarzy strzelińskiego klubu Granit.
- Cieszę się, że w Strzelinie odbędzie się gala bokserska. Nasze miasto ma duże tradycje w tej dyscyplinie sportowej - mówiła burmistrz Dorota Pawnuk
Wypowiedzi z konferencji prasowej:

- Dorota Pawnuk (burmistrz gminy Strzelin): Cieszę się, że w Strzelinie odbędzie się gala bokserska. Nasze miasto ma duże tradycje w tej dyscyplinie sportowej. Będzie to międzynarodowa impreza, w której gościć będziemy także pięściarzy z Ukrainy. Dziękuję naszym partnerom za współpracę przy organizacji. Liczę, że czeka nas ciekawe, sportowe widowisko. Serdecznie zapraszamy do dopingowania pięściarzy.
- W reprezentacji Polski wystąpią zawodnicy klubów: Jaskinia Lwa, Boxing Klub Strzelin oraz Odra Opole - mówił Kamil Jaszczyszyn (po prawej).  - Cieszę się, że boks wraca do korzeni, wraca na strzelińską ziemię - dodał Franciszek Jaszczyszyn
- Kamil Jaszczyszyn (Jaskinia Lwa Ziębicki Klub Bokserski): W reprezentacji Polski wystąpią zawodnicy klubów: Jaskinia Lwa, Boxing Klub Strzelin oraz Odra Opole. Ukraiński zespół tworzyć będą pięściarze z Łucka. Wszystkie pojedynki będą sankcjonowane przez Polski Związek Bokserski. Dojdzie do jednego pojedynku kobiecego, w którym rywalizować będzie zawodniczka pochodząca z gminy Strzelin Natalia Waliczek. Transmisję na żywo z wydarzenia przeprowadzi największy portal bokserski w Polsce www.bokser.org. Transmitowane wydarzenia przez ten portal cieszą się dużym zainteresowaniem widzów z różnych zakątków świata. Będzie to świetna promocja dla gminy Strzelin.

- Franciszek Jaszczyszyn (Jaskinia Lwa Ziębicki Klub Bokserski): Dziękuję Pani burmistrz za promocję boksu olimpijskiego. W latach 60. Strzelin był ważnym ośrodkiem bokserskim na Dolnym Śląsku. Ja również reprezentowałem Granit. Cieszę się, że boks wraca do korzeni, wraca na strzelińską ziemię. Z tej gminy wywodzi się wielu, utytułowanych zawodników, m.in.: Bronek Suchecki (trafił ze Strzelina do pierwszoligowego klubu z Lubinia), bracia Piotrowscy, bracia Gilewscy i wielu innych. Jeszcze raz dziękuję za wsparcie przy organizacji tej gali.

Komentarze   

Obywatel Permalink32 0 Obywatel
RE: Konferencja prasowa przed „Strzelin Boxing Night”
Cytuję Spajker.:
Piękny doping!!! wspaniała wygrana!!!! Brawo Team Polska!!!!
Ukraina z nami przegrała... Polska wygrała!
Ps srajker imbecylu z ukrainy myślisz że ludzie nie wiedzą ze się podszywasz...hahah

No to straszne .. Na
prawde przestaszylem sie.
Cytuję frank:
Printscreeny obywatela z ostatnich miesięcy są już w ZUwP a może i już w organach ścigania. Wycinanie wpisów to musztarda po obiedzie.

No to straszne ....na prawde przestraszylem sie
2019-05-06 21:34 Cytować Zgłoś administratorowi
frank Permalink31 +1 frank
RE: Konferencja prasowa przed „Strzelin Boxing Night”
Printscreeny obywatela z ostatnich miesięcy są już w ZUwP a może i już w organach ścigania. Wycinanie wpisów to musztarda po obiedzie.
2019-05-06 15:53 Cytować Zgłoś administratorowi
frank Permalink30 +1 frank
RE: Konferencja prasowa przed „Strzelin Boxing Night”
Cytuję OBYWATEL:
Cytuję frank:
Cytuję OBYWATEL:
Cytuję spajker:
Cytuję OBYWATEL:
Cytuję Frank:
Hey Spajker - to dosc powazna sprawa z tym co mowia twoim dziadkiem. Jezeli to prawda to chlopie jest lokalnie umoczony. Nota bene co slychac nowego w temacie Osinski i Syn. Zrozumiales ze w koncu bezpodstawnie czepiasz sie uczciwego czlowieka. Jakis taki czesto zamotany sie wydajesz by nie powiedziec nie rozgarniety. Czas zajac sie jakas pozyteczna robota dla Strzelina. Tematow wiele. Np zbieranie odpadkow, butelek po winie. Bedzie z tego jakas korzysc i przyklad do nasladowania. Swieze powietrze zawsze dobrze robi na tzw. szare komorki.

To prawda dziadek Spajkera był banderowskim oprawcom...mordował bezbronne kobiety i dzieci tylko dla tego że byli Polakami... 100% prawda!!!
Spajker jest bardzo dumny ze swoich korzeni ..dla tego kipi nienawiścią do Polaków...
Jednak najbardziej zabawne jest jakim trzeba być przygłupem żeby siedzieć ładnych parę lat na forum i trolować...tu niema merytorycznych wypowiedzi tu jedyne co można zobaczyć to pseudo inteligentny bełkot...
Dla tego jest sam.... ten śmieszny typek nic nie potrafi zbudować dla tego jego śmieszny żywot to ruina...

mój dziadek nazywał się Adolf a obywatel, frank i im podobni przeżyli tylko dlatego że Adolfowi zabrakło amunicji..
od roku siedzisz na forum i jedynym tematem jest mój dziadek i stan mojego umysłu.. co za wulkan intelektu z ciebie.
twoje posty zesreenowałem i przesłam mailem do Związku Ukraińców w Polsce. Od 3 miesięcy zbierają oni twoje posty. Frank odwiedzi cię w pierdlu..

HAHA nie dość że jesteś potomkiem banderoskiego bydła to jeszcze kapuś.... Cały Spajker....
Ja się ukraińców nie boję ;]
W takim razie patolu odpowiesz że obrażanie na tle religijnym,narodowościowym i etnicznym PRZYGŁUPIE

Art.119.§1. Kto stosuje przemoc lub groźbę bezprawną wobec grupy osób lub poszczególnej osoby zpowodu jej przynależności narodowej, etnicznej, rasowej, politycznej, wyznaniowej lub zpowodu jej bezwyznaniowości,podlega karze pozbawienia wolności od 3miesięcy do lat 5

Myślę że 5 lat to minimum dla tego śmiecia...

www.zup.ukraina.com.pl/.../
2019-05-06 10:08 Cytować Zgłoś administratorowi
Michał dst Permalink29 -2 Michał dst
RE: Konferencja prasowa przed „Strzelin Boxing Night”
Cytuję obywatel:
polskatimes.pl/.../449109

sędzia uratował życie polskiemu panu. polski pan siedzi sobie na linach i błaga ukraińskiego pana o litość.

Bardzo fajny mecz jest na internecie cała gala Polska -Ukraina
Brawo dla organizatorów fajnie było !
2019-05-05 20:02 Cytować Zgłoś administratorowi
obywatel Permalink28 +3 obywatel
RE: Konferencja prasowa przed „Strzelin Boxing Night”
polskatimes.pl/.../449109

sędzia uratował życie polskiemu panu. polski pan siedzi sobie na linach i błaga ukraińskiego pana o litość.
2019-05-05 19:33 Cytować Zgłoś administratorowi
Spajker. Permalink27 -3 Spajker.
RE: Konferencja prasowa przed „Strzelin Boxing Night”
Piękny doping!!! wspaniała wygrana!!!! Brawo Team Polska!!!!
Ukraina z nami przegrała... Polska wygrała!
Ps srajker imbecylu z ukrainy myślisz że ludzie nie wiedzą ze się podszywasz...hahah
2019-05-05 17:12 Cytować Zgłoś administratorowi
obywatel Permalink26 0 obywatel
RE: Konferencja prasowa przed „Strzelin Boxing Night”
Cytuję Spajker.:
Cytuję obywatel:
Cytuję OBYWATEL:
Cytuję obywatel:
Cytuję OBYWATEL:
Cytuję OBYWATEL:
Polska zwycięży orzeł biały !!!!

I TAK JAK MÓWIŁEM POLSKA ZWYCIĘŻYŁA !!!!!!!!!!!!!! upadlińcy przegrali ... MOOOOOOC!!!!!

sędziowie byli przekupieni, Lachy to Lachy, łapówa to łapówa. Stojąc na podium Lachy śpiewały swój hymn państwowy

Jeszcze Polska nie umarła ale umrzeć musi
Co im obca moc nadała muszą oddać Rusi

Całe zawody ubarwione były barwami flagi Strzelina - Niebiesko -Żóltymi na tle których stoi koleś z widłami.

Piękny doping!!! wspaniała wygrana!!!! Brawo Team Polska!!!!
Jak zawsze ukraina z nami przegrała...
Ps srajker imbecylu z ukrainy myślisz że ludzie nie wiedzą ze się podszywasz...hahah
Dostaliście upadlińcy .... i do domu!!!

żydowski spisek przewiduje iż paljaków należy ogłupić, wyrżnąć im inteligencję a przy życiu pozostawić tylko obywateli z koszykowej z mieśniami zdolnych do noszenia pustaków. pajlak powinien mieć atrakcję taką że arka gdynia wygrała z lechą gdańsk. paljak powinien dostać 500+ na każdego bękarta a uczelnię powinien mieć w ludowie polskim.. naród wybrany opanował już finanse świata, zbuntowany prorok żydowski joshua opanował już religię świata a teraz naród wybrany przy użyciu obywateli podbija polske bez jednego strzału. w centrum warschau stoi zbudowany przez obywateli kaczyńskich muzeum polin. aj waj.

Jestem strajker nie poszło mi w życiu ... nie rozumiem że boks to sport....ciężko jest mi się pogodzić z porażką ukrainy i wygraną Polski...
bo nie mam honoru i nie rozumiem tego..
ale swoje braki w wiedzy historycznej, idiotyzmy i obrażanie narodu który dał schronienie mojej rodzinie będę pokazywał każdego dnia...
Podszywając się przebiegle jak łasica... z doniecka tzn. z Ciepłowód

Ciepłowody Pany.. Szachtar Donieck wygrał na wyjeździe z lechią gdańsk 6:0. polskie pany przegrału w Unii Europejskiej 27:1, przegrały wojny z Rosją ze Szwecją z Wielkimi Niemcami i z Wielką Ukrainą., polskie pany w liczbie 3 miliony stoą na zmywaku zmywając zarzygane talerze po brytolach i podcierają niemieckie tyłki Niemieckiej Rasy Panów. Gdyby nie niezwyciężona Armia Czerwona to polskie pany mieszkałyby w sławojkach a nie w poniemieckich domach na koszykowej.
2019-05-05 15:46 Cytować Zgłoś administratorowi
Spajker. Permalink25 -2 Spajker.
RE: Konferencja prasowa przed „Strzelin Boxing Night”
Cytuję obywatel:
Cytuję OBYWATEL:
Cytuję obywatel:
Cytuję OBYWATEL:
Cytuję OBYWATEL:
Polska zwycięży orzeł biały !!!!

I TAK JAK MÓWIŁEM POLSKA ZWYCIĘŻYŁA !!!!!!!!!!!!!! upadlińcy przegrali ... MOOOOOOC!!!!!

sędziowie byli przekupieni, Lachy to Lachy, łapówa to łapówa. Stojąc na podium Lachy śpiewały swój hymn państwowy

Jeszcze Polska nie umarła ale umrzeć musi
Co im obca moc nadała muszą oddać Rusi

Całe zawody ubarwione były barwami flagi Strzelina - Niebiesko -Żóltymi na tle których stoi koleś z widłami.

Piękny doping!!! wspaniała wygrana!!!! Brawo Team Polska!!!!
Jak zawsze ukraina z nami przegrała...
Ps srajker imbecylu z ukrainy myślisz że ludzie nie wiedzą ze się podszywasz...hahah
Dostaliście upadlińcy .... i do domu!!!

żydowski spisek przewiduje iż paljaków należy ogłupić, wyrżnąć im inteligencję a przy życiu pozostawić tylko obywateli z koszykowej z mieśniami zdolnych do noszenia pustaków. pajlak powinien mieć atrakcję taką że arka gdynia wygrała z lechą gdańsk. paljak powinien dostać 500+ na każdego bękarta a uczelnię powinien mieć w ludowie polskim.. naród wybrany opanował już finanse świata, zbuntowany prorok żydowski joshua opanował już religię świata a teraz naród wybrany przy użyciu obywateli podbija polske bez jednego strzału. w centrum warschau stoi zbudowany przez obywateli kaczyńskich muzeum polin. aj waj.

Jestem strajker nie poszło mi w życiu ... nie rozumiem że boks to sport....ciężko jest mi się pogodzić z porażką ukrainy i wygraną Polski...
bo nie mam honoru i nie rozumiem tego..
ale swoje braki w wiedzy historycznej, idiotyzmy i obrażanie narodu który dał schronienie mojej rodzinie będę pokazywał każdego dnia...
Podszywając się przebiegle jak łasica... z doniecka tzn. z Ciepłowód
2019-05-05 15:25 Cytować Zgłoś administratorowi
obywatel Permalink24 +2 obywatel
RE: Konferencja prasowa przed „Strzelin Boxing Night”
Cytuję OBYWATEL:
Cytuję obywatel:
Cytuję OBYWATEL:
Cytuję OBYWATEL:
Polska zwycięży orzeł biały !!!!

I TAK JAK MÓWIŁEM POLSKA ZWYCIĘŻYŁA !!!!!!!!!!!!!! upadlińcy przegrali ... MOOOOOOC!!!!!

sędziowie byli przekupieni, Lachy to Lachy, łapówa to łapówa. Stojąc na podium Lachy śpiewały swój hymn państwowy

Jeszcze Polska nie umarła ale umrzeć musi
Co im obca moc nadała muszą oddać Rusi

Całe zawody ubarwione były barwami flagi Strzelina - Niebiesko -Żóltymi na tle których stoi koleś z widłami.

Piękny doping!!! wspaniała wygrana!!!! Brawo Team Polska!!!!
Jak zawsze ukraina z nami przegrała...
Ps srajker imbecylu z ukrainy myślisz że ludzie nie wiedzą ze się podszywasz...hahah
Dostaliście upadlińcy .... i do domu!!!

żydowski spisek przewiduje iż paljaków należy ogłupić, wyrżnąć im inteligencję a przy życiu pozostawić tylko obywateli z koszykowej z mieśniami zdolnych do noszenia pustaków. pajlak powinien mieć atrakcję taką że arka gdynia wygrała z lechą gdańsk. paljak powinien dostać 500+ na każdego bękarta a uczelnię powinien mieć w ludowie polskim.. naród wybrany opanował już finanse świata, zbuntowany prorok żydowski joshua opanował już religię świata a teraz naród wybrany przy użyciu obywateli podbija polske bez jednego strzału. w centrum warschau stoi zbudowany przez obywateli kaczyńskich muzeum polin. aj waj.
2019-05-05 14:53 Cytować Zgłoś administratorowi
obywatel Permalink23 -8 obywatel
bajka czerwony kapturek w przekładzie artura szpilki
Cytuję Spajker.:

.: ''Planeta kopsa żaru, ptaszki gicio cieniują. Traktem buja się Krasna Kanioła targając samarę. Zza krzaka wyknaja się Skowyr Multirecydywa – susząc tryby. Truknął – pucuj się – Krasna Kanioło. Dokąd się bujasz? Co tam taskasz w samarze? Krasna Kanioła kryje patrzałki i truka: doginam do Zgredki Korniszonki i targam rakietę z szamunkiem, jarunkiem i czajunkiem. Skowyr Multirecydywa mlasnął lizawą i bujną w las. Buja się buja, kika – jest jama. Obciął w koło – gicio – warknął. Podklepał, zataranił do klapy. Pucuj się – zatrukała mu Zgredka. – To ja Krasna Kanioła, przytargałam Ci rakiete z szamunkiem, jarunkiem i czajunkiem. – Gicio – zatrukała Korniszonka stargając się z koja. Odsznurowała klapę i legła z powrotem na gondoli. Wtem w klapie wyknajał się Skowyr i obciął sprawę jak komornik szafę. Wjechał pod mańkę, prosto pod kojo Korniszonki. – Wskaż co przytargałaś – truknęła Zgredka. Wtem Skowyr Multirecydywa mlasnął lizawa, warknął i zarzucił Zgredkę. Zasznurowła klapę i bujnął się na gondolę. Tymczasem Krasna Kanioła buja sięprze gaj – podjeżdża pod chate, podklepuje i tarani do klapy. – Zgredka! – pucaj się! – Kto tam! – odtruknął Skowyr. – To ja Krasna Kanioła, przytargałam rakietę z szamunkiem, jarunkiem i czajunkiem. – To gicio! – truknął Multirecydywa, bryknął z woza i odsznurował klapę. Klapa pękła iKrasna Kanioła wjechała pod mańkę. Obcieła sprawę i truknęła – Siema Zgredka! Skąd u Ciebie takie duże patrzałki i blindy na kichawie? – Żeby Cię mogła gicio obciąć. – A po co Ci takie duże radary? – Żebym mogła Cię gicio słuchać. – A po co Ci takie duże i długie tryby? – Żebym Cię mógł wszamać – truknął Multirecydywa i zarzucił Krasną Kaniołę. W tym samym czasie koło chaty bujał się gajowy Marucha. Obciął przez lipo pod mańkę Korniszonki i przyuważył Skowyra Multirecydywę w gondoli Zgredki. Maruch przetargał się przez bardachę pod mańkę, wytargał giwerę i wykręcił dziesionę na Multirecydywie. Po tym pochlastał samarę i wytargał Krasną Kaniołę i Zgredkę Korniszonkę. Strzały usłyszeli gady i wjechali pod mańkę. Okazało się jednak, że gajowy Marucha miał ćwiarę z kozakiem i wszyscy wyjechali na wolkę.''
2019-05-05 14:20 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodaj komentarz. Przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.