Chór Triole, działający przy Publicznej Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Kuropatniku, nagrał kolejną płytę z pięknymi polskimi pieśniami patriotycznymi, ludowymi i religijnymi. Na płycie pt. „Uwierz, Polsko!” znalazło się 18 utworów w wyjątkowej i niepowtarzalnej aranżacji naszych utalentowanych chórzystów i towarzyszących im muzyków.
W ubiegłym tygodniu przedstawiciele chóru, z Martą Humelt na czele oraz dyrektor PSP w Kuropatniku Katarzyna Bielak wręczyli płyty i podziękowanie za wsparcie burmistrz Strzelina Dorocie Pawnuk. Zaprezentowali też jedną z pieśni, która znalazła się na krążku.
Już 3 października w Strzelińskim Ośrodku Kultury odbędzie się koncert promujący płytę. Będzie można ją kupić w cenie 20 zł za sztukę. Koncert rozpocznie się o godz. 18:00. Warto dodać, że Triole nie zwalniają tempa i już wkrótce zamierzają wydać kolejną płytę. Tym razem będą to kolędy.
Dodaj komentarz. Przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.