Koła Gospodyń Wiejskich potrafią się bawić. Łatwo się o tym przekonać, uczestnicząc w legnickich wyborach KGW. W tym roku sukcesem może pochwalić się gospodyni z koła w Gęsińcu.
Niedawno odbyła się III edycja Wyborów Kół Gospodyń Wiejskich, organizowana przez Regionalny Związek Kółek i Organizacji Rolniczych w Legnicy. Halę widowiskowo-sportową zapełniły gospodynie z Dolnego Śląska. Warunkiem był minimum rok działalności KGW. Po raz pierwszy powiat strzeliński reprezentowały Koła Gospodyń Wiejskich z Gęsińca (gmina Strzelin) i Borowa (gmina Borów).
Podczas październikowej sesji Rady Miejskiej Strzelina, która odbyła się w strzelińskim magistracie, gratulacje otrzymały członkinie KGW w Gęsińcu. Sukcesem może pochwalić się Beata Chruszcz, która została wicemiss Kół Gospodyń Wiejskich w kategorii „50+”.
- Gratuluję w imieniu swoim i całej Rady Miejskiej Strzelina. Niezmiernie mi miło, że członkini KGW w Gęsińcu w gminie Strzelin została wicemiss. Każda z pań prezentowała się pięknie – powiedział przewodniczący RMS Ireneusz Szałajko, wręczając bukiet róż.
Cały artykuł dostępny jest tutaj

Komentarze   

spajker. Permalink4 +2 spajker.
RE: Gospodyni z Gęsińca została wicemiss
Cytuję gosć:
Cytuję spajker.:
gratuluje redakcjo. wcięło mój wpis.

pewno znowu był głupi wpis jak zwykle

tak, nie zrozumiałbyś go. dotyczył on miejscowości husinec. 250 lat temu wieś tą założyli czesi i nazwali husinec na cześć hana husa, profesora teologii i rektora uniwersytetu w pradze.
w 1945 roku przyjechały kargule zza buga i nie wiedziały kto to był jan hus, wiedziały za to co to jest paciuk i gęś i nazwały wioskę gęsińcem. po co miejscowym jakiś profesor, wystarczy koło gospodyń wiejskich gościu.
2019-11-21 19:59 Cytować Zgłoś administratorowi
gosć Permalink3 0 gosć
RE: Gospodyni z Gęsińca została wicemiss
Cytuję spajker.:
gratuluje redakcjo. wcięło mój wpis.

pewno znowu był głupi wpis jak zwykle
2019-11-21 19:14 Cytować Zgłoś administratorowi
spajker. Permalink2 -2 spajker.
RE: Gospodyni z Gęsińca została wicemiss
gratuluje redakcjo. wcięło mój wpis.
2019-11-15 13:34 Cytować Zgłoś administratorowi
Tomas Permalink1 0 Tomas
Gratulacje
Gratuluję pani Beato!
2019-11-15 08:48 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodaj komentarz. Przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.