Pośpiech lub zwykła brawura może być przyczyną wypadku.
Po telefonie jednego z mieszkańców ul. Brzegowej udaliśmy się na miejsce, żeby zweryfikować przekazane nam informacje. Przypomnijmy w skrócie, że uwagi mieszkańców dotyczyły nadmiernej prędkości, z jaką kierowcy przejeżdżają ulicą, i jej oznakowania. Zapytaliśmy więc mł. asp Łukasza Porębskiego, oficera prasowego strzelińskiej policji, czy jako policja otrzymują podobne sygnały od mieszkańców i czy w związku z tym zamierzają podjąć jakieś działania.
Oto przesłana nam odpowiedź: - W nawiązaniu do przesłanego zapytania informuję, że funkcjonariusze Ogniwa Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Strzelinie byli dysponowani do kontroli statycznej w związku z przekroczeniem prędkości w obrębie ul. Brzegowej, w tym ulic przyległych. Za sugestie ze strony mieszkańców w sprawie...
Wiecej w wydaniu papierowym.

Komentarze   

Bn Permalink3 +6 Bn
Rynek
Od kilkunastu lat robią rajdy nocne na rynku. A POLICJA NIC Z TYM NIE ROBI!!!!!!
2020-08-15 07:43 Cytować Zgłoś administratorowi
Olek Permalink2 +8 Olek
Kasta?
Cytuję ..:
A kiedy beda rozpatrzone sugestie dotyczące rajdów na Rynku i Kościuszki?


Na Ratuszu i Rynku są kamery, policja może dojechać na miejsce w kilka minut ale tego nie robi. Nie insynuuję powiązań, ale czy to normalne że kilku kolesi bezkarnie pozwala sobie na wszystko?.
2020-08-14 15:57 Cytować Zgłoś administratorowi
.. Permalink1 +11 ..
RE: Alarm dla ul. Brzegowej
A kiedy beda rozpatrzone sugestie dotyczące rajdów na Rynku i Kościuszki?
2020-08-14 13:32 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodaj komentarz. Przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.