Od 6 sierpnia na kilku strzelińskich ulicach obowiązują nowe zasady ruchu. Choć od ich wprowadzenia minęło już kilka dni, ciągle są zdarza się, że kierowcy jadą na pamięć i łamią wprowadzone zasady.
Dlatego informujemy, że nowy ruch jednokierunkowy obowiązuje na sześciu ulicach: Zamkowej, Podwale, Książąt Brzeskich, Św. Floriana, Wodnej i Rycerskiej. To są duże i poważne zmiany ,do których Gmina Strzelin szykowała się już od dawna. Projekt organizacji ruchu został opracowany w...
Wiecej w wydaniu papierowym.

Komentarze   

Dst001 Permalink5 +5 Dst001
RE: Nowa organizacja ruchu w Strzelinie
Jesteśmy mistrzami w komplikowaniu sobie życia. A władza, która chce w ten sposób zaistnieć wykazuje się szczytem ignorancji.
2020-08-24 06:30 Cytować Zgłoś administratorowi
spec Permalink4 +4 spec
RE: Nowa organizacja ruchu w Strzelinie
Mam pytanie, co miała na celu ta zmiana poza utrudnieniem życia kierowcom? Czy zostały przeprowadzone jakieś badania przed tą zmianą czy po prostu ktoś tak sobie wymyślił?
2020-08-23 15:48 Cytować Zgłoś administratorowi
0pppppp Permalink3 -4 0pppppp
RE: Nowa organizacja ruchu w Strzelinie
Teraz proponuje przywrócić normalną organizacje ruchu na skrzyżowaniu Okulickiego z gen. Maczka, aż sie tu prosi żeby droga z pierszeństwem była wzdłuż ulicy Okulickiego a gen. Maczka powinna byc podporządkowana. Tak samo skrzyżowanie ulicy Jana Pawła ze Staszica/Pocztowa od kąd zrobili równorzędne to wypadek za wypadkiem i się prosi żeby Jana Pawła była drogą z pierszeństwem. Ulica Bolka I Świdnickiego powinna mieć nakaz skrętu w prawo przy skrzyżowaniu z Dzierżoniowską. Mickiewicza przy skrzyżowaniu z wolności również powinna miec nakaz skrętu w prawo
2020-08-23 12:28 Cytować Zgłoś administratorowi
Jednokierunkowa Permalink2 +2 Jednokierunkowa
Pocztowa
Teraz, żeby przejechać Pocztową do Kościuszki lub odwrotnie trzeba stać i przepuszczać kilkanaście aut, bo z drogi zrobił się parking naswysokości Mopsu i AA.
2020-08-23 11:26 Cytować Zgłoś administratorowi
Anty Permalink1 +11 Anty
Heh
Pewnego dnia...... Więcej w papierowym wydaniu
2020-08-23 04:53 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodaj komentarz. Przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.