W ostatnim wydaniu Słowa informowaliśmy, że z końcem października, obecny dyrektor Strzelińskiego Ośrodka Kultury, Dariusz Stępień, kończy pracę. W SOK-u nie będzie go już od końca września, ponieważ idzie na urlop. Wraz z podaniem tej informacji, w mediach społecznościowych wywiązała się dyskusja na temat osoby, która może go zastąpić. O tym piszemy w dzisiejszym wydaniu "Słowa Regionu".

Komentarze   

spajker. Permalink1 +6 spajker.
RE: Kto zastąpi Dariusza Stępnia, dyrektora SOK-u?
zastąpi go ktoś z układu koleżeńsko politycznego, który ma z zarządzaniem tyle wspólnego co ja z gramatyką. dorobek genetyczny włodarzy właśnie jest po studiach czyli po wyższej szkole prawa i makijażu i taki oto młody ambitny i prężny człowiek wskoczy na budżetową listę płac. będzie to jakiś embrion w garniturze z mocno zawyżoną samooceną z racji wsparcia przez x. w razie wątpliwości o szczegóły jak to się robi pytać starostę i posła.
2021-09-17 11:07 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.