Władze Strzelina spotkały się pod Pomnikiem Żołnierza Polskiego, by zapalając 96 zniczy, uczcić pamięć ofiar katastrofyW piątek, 10 kwietnia, mija 5. rocznica katastrofy smoleńskiej. Dokładnie 5 lat temu o godz. 08.41. rozbił się polski samolot rządowy Tu-154, na którego pokładzie było 96 osób, w tym prezydent RP Lech Kaczyński z żoną. Władze Strzelina spotkały się pod Pomnikiem Żołnierza Polskiego, by zapalając 96 zniczy, uczcić pamięć ofiar katastrofy.

Komentarze   

spajker Permalink4 +2 spajker
RE: 5. rocznica katastrofy w Smoleńsku
Cytuję nikt:
Palenie zniczy L Kaczyńskiemu pod pomnikiem K Swierczewskiego . Śmiała koncepcja.

kamień to kamień. mi się podoba pragmatyzm zmiany tabliczek na pomniku. na wrocławskim rynku przetrwał piękny pomnik króla pruskiego , oczywiście go zniszczono. wystarczyło jednak zmienić tabliczkę z fryderyka na batorego i fertig. w strzelinie jest więcej pozytywnego pragmatyzmu, lubię świerczewskiego za akcję wisła ale nadanie kamieniowi nazwy - wojska polskiego- jest uniwersalne i trwałe. przed takim kamieniem przez stulecia mogą palić znicze miłośnicy dowolnej opcji politycznej każdy z osobna albo wszyscy razem.
2015-04-11 20:43 Cytować Zgłoś administratorowi
cywil Permalink3 +1 cywil
RE: 5. rocznica katastrofy w Smoleńsku
Teraz wiem na jakie potrzeby utrzymywana jest Straż Miejska.
2015-04-10 20:42 Cytować Zgłoś administratorowi
nikt Permalink2 +4 nikt
RE: 5. rocznica katastrofy w Smoleńsku
Palenie zniczy L Kaczyńskiemu pod pomnikiem K Swierczewskiego . Śmiała koncepcja.
2015-04-10 19:08 Cytować Zgłoś administratorowi
spajker Permalink1 0 spajker
RE: 5. rocznica katastrofy w Smoleńsku
wg danych onz rocznie z głodu umiera na śwecie około 5 milionów dzieci czyli prawie 14 tysięcy dzieci dziennie. to jest katastrofa. katastrofą są też polskie siły zbrojne, najpierw 20 generałów wracając z konferencji w sprawie bezpieczeństwa lotów po pijaku rozbija casę za miliony dolarów, później polski sztab generalny i zwierzchnik sił zbrojnych zamiast mnie bronić - giną bez jednego wystrzału.
2015-04-10 16:15 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.