Strzelińscy policjanci zatrzymali 26-letniego mieszkańca Strzelina, który chciał ukraść ze sklepu NETTO artykuły chemiczne i kosmetyczneNiedawno pewien 26-letni mieszkaniec Strzelina chciał wynieść ze sklepu NETTO w Strzelinie artykuły chemiczne i kosmetyczne. W jego niecnym planie przeszkodzili mu strzelińscy policjanci. Przed sklepem powalili go na ziemię, uniemożliwiając ucieczkę. Towar został odzyskany. Świadkiem całego zajścia był jeden z naszych czytelników, który przesłał nam zdjęcie. Wartość artykułów przekraczała 500 zł. Policjanci sprawdzają czy mężczyzna wcześniej nie dokonywał kradzieży sklepowych. Co ciekawe, 26-latek był poszukiwany. Sąd Rejonowy w Oławie nakazał doprowadzenie mężczyzny do zakładu karnego we Wrocławiu. Złodzieja najpierw zatrzymano w policyjnym areszcie. Następnie, po przesłuchaniu, został przewieziony do zakładu karnego i tam będzie odbywał karę.

Komentarze   

spajker Permalink1 +12 spajker
RE: Poszukiwany wpadł, bo ukradł…
chłystek ma pecha. za perfumy dostanie odsiad 5 lat. partyjniak z partii rolników ukradł zboże za 20 milionnów i dostał chyba 2 lata odsiadu. typek z amber gold ukradł kilkadziesiąt milionów i skończy się odsiadem 3 lata. rząd ukradł prywatne pieniądze z ofe tzn znacjonalizował i zero przestępstwa. dniówka odsiadu dla złodziejaszka wyjdzie 2 złote, dniówka odsiadu dla bonza partyjengo to 100 tys złotych a amber POlityk będzie miał dniówke odsiadu 500 tys. później jeszcze taki bandzior masa co to ludzi mordował a teraz kapuje zarobi 10 milionów za udział w tańcu z gwiazdami albo zarobi 10 milionów za książkowe wydanie wspomnień skruszonego. ( definicja skruszonego - najpierw morduje za pieniądze a jak wpadnie to za pieniądze wsadza do pudła na dożywocie kolegów ) pan mecenas X najpierw ulradł 13 milionów z budżetu rzekomo pomagając niewidomym, z przyczyn przedwyborczych posiedział kilka dni i za ten odsiad dostanie teraz 1 milion odszkodowania. niech ten chłystek z markeru przeczyta ten post niech policjanci przeczytają ten post. jeden będzie wiedział co krasć a drudzy będą wiedzieli kogo łapać.
2015-08-29 12:34 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.