Prace demontażowe nawierzchni na placu po byłym GS-ie są bardzo zaawansowane
Od pewnego czasu mieszkańcy gminy Wiązów zastanawiali się, co może powstać na placu przy ul. Strzelińskiej, należącym do niedawna do byłej Gminnej Spółdzielni. Jeszcze nie tak dawno prowadzona była w tym miejscu sprzedaż węgla. Jednak, po likwidacji GS Wiązów, nieruchomości należące do spółdzielni trafiły do sprzedaży. Jedną z takich nieruchomości jest właśnie sporej wielkości plac byłego GS-u.
W tym tygodniu na placu tym pojawiła się ekipa sprzątająca. Teren jest nie tylko sprzątany, lecz przygotowywany pod „coś”. Demontowane są stare betonowe płyty. Z nieoficjalnych informacji wiemy, że prace mogą mieć związek z planami budowy w tym miejscu nowej stacji paliw. Również z nieoficjalnych i niepotwierdzonych informacji wiemy, że być może zleceniodawcą jest firma, która zamierza otworzyć stację pod szyldem Orlenu.
Na ten temat pisaliśmy w nr 40 (1128) wydaniu papierowym Słowa Regionu. Cały artykuł przeczytasz również na portalu egazety.pleprasa.pl, a także e-kiosk.pl

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Gravatar
Romek
RE: Czy w Wiązowie powstanie stacja paliw Orlen?
Minęło sporo czasu i ani Orlenu, ani Biedronki.
0
Gravatar
cześ
RE: Czy w Wiązowie powstanie stacja paliw Orlen?
Co by tam nie powstało jedno jest pewne. Nie będzie to należało do Polski!
0
Gravatar
Rrrr
RE: Czy w Wiązowie powstanie stacja paliw Orlen?
My tu budujemy biedronkę a nie Orlen.
0

Przeczytaj także