Od pewnego czasu mieszkańcy gminy Wiązów zastanawiali się, co może powstać na placu przy ul. Strzelińskiej, należącym do niedawna do byłej Gminnej Spółdzielni. Jeszcze nie tak dawno prowadzona była w tym miejscu sprzedaż węgla. Jednak, po likwidacji GS Wiązów, nieruchomości należące do spółdzielni trafiły do sprzedaży. Jedną z takich nieruchomości jest właśnie sporej wielkości plac byłego GS-u.
W tym tygodniu na placu tym pojawiła się ekipa sprzątająca. Teren jest nie tylko sprzątany, lecz przygotowywany pod „coś”. Demontowane są stare betonowe płyty. Z nieoficjalnych informacji wiemy, że prace mogą mieć związek z planami budowy w tym miejscu nowej stacji paliw. Również z nieoficjalnych i niepotwierdzonych informacji wiemy, że być może zleceniodawcą jest firma, która zamierza otworzyć stację pod szyldem Orlenu.
Na ten temat pisaliśmy w nr 40 (1128) wydaniu papierowym Słowa Regionu. Cały artykuł przeczytasz również na portalu egazety.pleprasa.pl, a także e-kiosk.pl

Komentarze   

Romek Permalink3 0 Romek
RE: Czy w Wiązowie powstanie stacja paliw Orlen?
Minęło sporo czasu i ani Orlenu, ani Biedronki.
2023-08-29 21:39 Cytować Zgłoś administratorowi
cześ Permalink2 -1 cześ
RE: Czy w Wiązowie powstanie stacja paliw Orlen?
Co by tam nie powstało jedno jest pewne. Nie będzie to należało do Polski!
2022-10-23 19:38 Cytować Zgłoś administratorowi
Rrrr Permalink1 0 Rrrr
RE: Czy w Wiązowie powstanie stacja paliw Orlen?
My tu budujemy biedronkę a nie Orlen.
2022-10-21 10:49 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.