Trochę to trwało, ale już wiemy. Gmina Borów otrzymała prawie pół miliona złotych dofinansowania. Powstanie praktycznie nowa droga gminna łącząca dwie drogi powiatowe.
Na oficjalnej stronie Urzędu Wojewódzkiego pojawiła się informacja o przyznaniu środków na remonty dróg gminnych i powiatowych. Pieniądze pochodzą z budżetu państwa i zostały przyznane w ramach programu remontów dróg samorządowych. Na liście beneficjentów programu znalazło się 78 dróg gminnych, z czego tylko jedna w powiecie strzelińskim. Dofinansowanie uzyskał remont drogi prowadzącej do Siemianowa, w gminie Borów. - Zakres zaplanowanych prac jest szeroki – powiedział wójt Waldemar Grochowski. - Łączna długość remontowanej drogi, to ponad 1,2 km. Chodzi o odcinek biegnący z Siemianowa do drogi powiatowej (nr 3048D – red.), która prowadzi do granicy z gminą Kondratowice. Jest to ważny dla mieszkańców tej części naszej gminy skrót łączący dwie drogi powiatowe, czyli nr 3048D i nr 3063D – dodał wójt.
Cały artykuł przeczytasz tu lub tutaj.

Komentarze   

dst Permalink4 +3 dst
Himalaje niekompetencji
A przez Mańczyce to już brak nawierzchni, dziura, dziura, dziura a do tego koło stawu walnęli blachy energochłonne i jak teraz można bezpiecznie przejść, brak pobocza o chodniku nie wspomnę. Czas na zmiany w PZD, niech zarządzający tym przybytkiem zmienią pracę bo do tej się nie nadają. Państwo radni powiatowi co wy zrobiliście aby ten stan zmienić? obsadzacie stołki swoimi kolegami/ koleżankami a nie osobami kompetentnymi i tak powiat funkcjonuje, same puste hasła i wszystko ok? Dość tego dziadostwa i niekompetencji, wszędzie wkoło drogi w większości wyremontowane, wystarczy wyjechać poza powiat Strzeliński, tam się da coś konkretnego zrobić ale nie u nas, idźcie pobawić się za soje pieniądze.
2020-06-22 08:00 Cytować Zgłoś administratorowi
Emil Permalink3 +1 Emil
Nie będę za nim tesknił
Jak długo będzie jeszcze rządził gminą człowiek zajmujący się swoimi interesami?
2020-06-22 06:28 Cytować Zgłoś administratorowi
Ela Permalink2 +3 Ela
Bzdura
A kiedy zrobią drogę prowadzącą od Borowa przez Brzoze i Brzezice? Tamtędy wójt nie jeździ?
Zapraszamy!
Ciaglę tylko naprawia drogi prowadzące do Jego domu!
2020-06-06 09:26 Cytować Zgłoś administratorowi
perun Permalink1 +5 perun
RE: Zamiast dziur kilometr asfaltu
Droga do Siemianowa , czyli realizacja żywotnego interesu gminy Borów , bo co może być bardziej priorytetowego ?
2020-05-14 18:02 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodaj komentarz. Przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.