Grubo ponad 100 tys. zł będą kosztowały prace budowlane prowadzone na ostatnim piętrze budynku. Wykonawca zapewnia, że zdąży przed pierwszym dzwonkiem nowego roku szkolnego.
Gdyby nie konieczność dostosowania się do zaleceń bezpieczeństwa przeciwpożarowego, to skończyło by się na odświeżeniu pomieszczeń. Względy bezpieczeństwa i zalecenia straży pożarnej spowodowały, że w szkole potrzebny był większy remont. - Szkoła w Borku Strzelińskim mieści się budynku, który wymagał pewnych ulepszeń – powiedział Mariusz Majewski, sekretarz gminy. Wykonawcą prac jest firma Konrad-Bud z Iwonicza Zdroju. - Najmłodsi, dzieci z „zerówki”, uczą się na ostatniej kondygnacji, którą w całości przeznaczyliśmy tylko dla nich. W ramach remontu powstanie...
Więcej w wydaniu papierowym.

Komentarze   

Akrobata za 17zł Permalink1 -1 Akrobata za 17zł
Kryterium - cena
"Montaż płyt sufitowych wymaga nie lada zręczności" - wymaga podnośnika. Tak to jest jak idzie się po taniości. Ale zaraz, z podnośnikiem to i jeden dałby radę, a tak to 4 ma robotę.
2020-08-19 08:57 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.