Tak to jest, kiedy oczekiwania rozmijają się z rzeczywistością. W Siemianowie wyremontowano drogę, ale czy efekt jest należyty? O przyjrzenie się sprawie poprosił nas były sołtys.

Informowaliśmy na naszych łamach, że gmina Borów pozyskała z Funduszu Dróg Samorządowych ponad 250 tys. zł dofinansowania. Po dołożeniu z budżetu gminy ok. 90 tys. zł wyremontowano drogę w Siemianowie. Łączny koszt inwestycji to nieco ponad 340 tys. zł. Informowaliśmy również, że jeszcze w październiku remont zakończył się, a wyremontowana droga pomyślnie przeszła odbiór techniczny. Nie wszyscy jednak są usatysfakcjonowani z efektu remontu.
Naszą redakcję odwiedził Stanisław Podruczny, mieszkaniec Siemianowa i były sołtys. - Napisałem do gminy pismo w sprawie remontu naszej drogi – powiedział. - Nie otrzymałem odpowiedzi a uważam, że przez remont zmieniony został przebieg drogi na niekorzyść mieszkańców – wyjaśnił pan Stanisław.

Tekst ukazał się w 46 (1035) wydaniu "Słowa Regionu". Cały tekst przeczytasz tu lub tutaj
Dodaj komentarz. Przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.