To była wspólna akcja policjantów z komendy wojewódzkiej i komendy powiatowej. Na prywatnej posesji znaleziono kilkadziesiąt kilogramów narkotyków. Podejrzany o narkotykową dealerkę został aresztowany.

Działania operacyjne policji doprowadziły do zatrzymania 33-letniego mieszkańca Ziębic. Mężczyzna był podejrzewany o posiadanie środków odurzających. Przeszukanie posesji, gdzie mieszkał potencjalny dealer narkotyków, przyniosło oczekiwany, choć zaskakujący wynik. Znalezione przez policjantów narkotyki potwierdziły informacje operacyjne policji, ale skala znaleziska mogła zaskakiwać. W kilku plastikowych reklamówkach było prawie 40 kg narkotyków, przede wszystkim amfetaminy i marihuany. W trakcie rewizji ujawniono również sprzęt do konfekcjonowania narkotyków, dzielenia na pojedyncze porcje, i pistolet z ostrą amunicją. Przy przeszukaniu policjanci użyli psa wyszkolonego do znajdowania narkotyków.

Czarnorynkowa wartość znalezionych narkotyków to co najmniej 2,2 mln zł. Sąd zdecydował o tymczasowym aresztowaniu zatrzymanego na 3 miesiące. Prokuratora prowadzi postępowanie w tej sprawie, a, w zależności od postawionych zarzutów, mężczyźnie może grozić wyrok nawet 10 lat bezwzględnego pozbawienia wolności. Z informacji zamieszczonych na internetowej stronie KPP w Ząbkowicach Śląskich policja nie wyklucza kolejnych zatrzymań. W akcji zatrzymania i przeszukiwania posesji podejrzewanego o posiadanie narkotyków mężczyzny brali udział policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Narkotykową Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu oraz Komendy Powiatowej Policji w Ząbkowicach Śląskich.

 

 

Komentarze   

spajker Permalink3 +3 spajker
RE: Broń z ostrą amunicją i narkotyki
Cytuję kaaa:
Zdjęcie jest z Ząbkowic a nie z ziebic. Nic tam pieknego

łądniej tam niż na głównej ul wolności w strzelinie. rynek w ząbkowicach i rynek w ziębicach wyglądają jak rynek. miejsce po strzelińskim rynku wygląda jak borne-sulimowo.
2018-06-01 20:57 Cytować Zgłoś administratorowi
kaaa Permalink2 0 kaaa
RE: Broń z ostrą amunicją i narkotyki
Zdjęcie jest z Ząbkowic a nie z ziebic. Nic tam pieknego
2018-06-01 19:19 Cytować Zgłoś administratorowi
spajker Permalink1 +10 spajker
RE: Broń z ostrą amunicją i narkotyki
ludzie, którzy do szkół nie chodzili ani nie pracowali wożą się porsche chayenne, mają drogie nieruchomości. nawet policjanci po 20 latach zaobserwowali że coś jest na rzeczy. dureń jest durniem i zawsze ma pokusę aby pokazać swoją zamożność i swoją rozrzutność łatwo pozyskanymi pieniędzmi. to taka wizytówka ludzi, którym pieniądze łatwo przychodzą i do których lgna kobiety.
na plus ziębicom można zapisać łądny chodnik ładne ogrodzenie ze stali kutej, łądną przestrzeń i ładny budynek na zdjęciu. w strzelinie już takich brak.
2018-06-01 10:09 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.