Mundurowi z wrocławskiego i legnickiego oddziału prewencji Policji, a także funkcjonariusze z innych jednostek terenowych (m.in. ze Strzelina), stale wspierają w działaniach kolegów z woj. podlaskiego oraz lubelskiego.

Mijają kolejne dni, a policjantom stale przyświeca jeden cel – niesienie wszelkiej możliwej pomocy drugiemu człowiekowi. Funkcjonariusze są w miejscach, gdzie głównie kobiety z dziećmi przekraczają polską granice w poszukiwaniu schronienia. Dolnośląscy policjanci ofiarują im swą pomoc. Czasami jest to zwykłe przeniesienie bagaży, czy podzielnie się wodą lub ciepłą herbatą, ale nie brakuje także rozmów i wsparcia, bo każdy potrzebuje czuć się bezpiecznie… Mundurowi z wrocławskiego i legnickiego oddziału prewencji Policji, a także funkcjonariusze z innych jednostek terenowych, stale wspierają w działaniach kolegów z woj. podlaskiego oraz lubelskiego.
Zespół Prasowy KWP we Wrocławiu
asp. szt. Łukasz Dutkowiak

Komentarze   

Cygan Permalink1 -1 Cygan
RE: Kolejne dni działań dolnośląskich policjantów w strefie przygranicznej
To te strzelinskie fajtłapy potrafią pomagać?Ja myślałem że te zakompleksione chłoptasie tylko mandaty potrafią dawać
2022-03-05 17:39 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.