Kamera termowizyjna FLIR K33 może mierzyć temperaturę do 650 stopni Celsjusza
W ostatnim czasie samorząd gminy Kondratowice zakupił kamerę termowizyjną dla miejscowej jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej - Zakup sfinansowano w znacznej kwocie ze środków funduszu sołeckiego 17 sołectw. Dofinansowanie z funduszu sołeckiego to 12 324,45 zł, a pozostały koszt to kwota z budżetu gminy w wysokości 4525,50 zł. - Urządzenie dostarczyła firma z Olkusza w wyniku przeprowadzenia analizy rynku. Kamera termowizyjna FLIR K33 może mierzyć temperaturę do 650 stopni Celsjusza. Cieszymy się z zakupu i mamy nadzieję, że nie będzie wielu sytuacji, w których nastąpi potrzeba jej użycia - powiedział wójt gminy Kondratowice Tomasz Gracz.

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Gravatar
w temacie
ups
MałgorzataKrzesińska powiedziała :
Trik powiedziała :
trele powiedziała :
Lodzia powiedziała :
Dobrze, że kupili w tym roku. W przyszłym może być krucho. Radna z Kondratowic chodzi i mówi że w przyszłym roku już nie dadzą pieniędzy na straż pożarną. Ciekawe dlaczego tak mówi..... Miesiąc jest radną i już wie że obetną środki???? Zapomniała również że straż jej też pomagała... To jest straszne czym zajmują się radni.... ŻENADA :) Wstyd, Pani chyba nie wie jakie kompetencje mają radni.... Cała wioska się śmieje...
A o która to radną chodzi?? Bo mamy dwie.
MK.
Drogi TRIKU. Ja w odróżnieniu od Ciebie podpisuję się tutaj. Jestem osobą publiczną i nie pozwolę sobie na takie oszczerstwa. Jestem całym sercem za tym aby straż nasza była dofinansowana i wyposażona w dobrej jakości sprzęt.Tu chodzi o nasze bezpieczeństwo. Mam dobry kontakt ze strażakami i mam nadzieję , że nikt kto myśli i mnie zna nie uwierzy w te oszczerstwa. A jeśli jeszcze masz jakieś sensacje ( wyssane z palca) to bardzo proszę o rozmowę bezpośrednią ze mną. Każde kolejne kłamstwa zgłoszę do odpowiednich organów.
MK to taka kawa proszę sobie zaparzyć ew jakieś ziółka :P

0
Gravatar
MałgorzataKrzesińska
RE: Wyposażyli ich w kamerę
Trik powiedziała :
trele powiedziała :
Lodzia powiedziała :
Dobrze, że kupili w tym roku. W przyszłym może być krucho. Radna z Kondratowic chodzi i mówi że w przyszłym roku już nie dadzą pieniędzy na straż pożarną. Ciekawe dlaczego tak mówi..... Miesiąc jest radną i już wie że obetną środki???? Zapomniała również że straż jej też pomagała... To jest straszne czym zajmują się radni.... ŻENADA :) Wstyd, Pani chyba nie wie jakie kompetencje mają radni.... Cała wioska się śmieje...
A o która to radną chodzi?? Bo mamy dwie.
MK.
Drogi TRIKU. Ja w odróżnieniu od Ciebie podpisuję się tutaj. Jestem osobą publiczną i nie pozwolę sobie na takie oszczerstwa. Jestem całym sercem za tym aby straż nasza była dofinansowana i wyposażona w dobrej jakości sprzęt.Tu chodzi o nasze bezpieczeństwo. Mam dobry kontakt ze strażakami i mam nadzieję , że nikt kto myśli i mnie zna nie uwierzy w te oszczerstwa. A jeśli jeszcze masz jakieś sensacje ( wyssane z palca) to bardzo proszę o rozmowę bezpośrednią ze mną. Każde kolejne kłamstwa zgłoszę do odpowiednich organów.

0
Gravatar
Mieszkanka123
RE: Wyposażyli ich w kamerę
Lodzia powiedziała :
Dobrze, że kupili w tym roku. W przyszłym może być krucho. Radna z Kondratowic chodzi i mówi że w przyszłym roku już nie dadzą pieniędzy na straż pożarną. Ciekawe dlaczego tak mówi..... Miesiąc jest radną i już wie że obetną środki???? Zapomniała również że straż jej też pomagała... To jest straszne czym zajmują się radni.... ŻENADA :) Wstyd, Pani chyba nie wie jakie kompetencje mają radni.... Cała wioska się śmieje...
A Ty to wiesz od niej czy gdzieś coś się słyszało..? O ile dobrze JA wiem to nic takiego nie mówi.. aaa i raczej po wiosce to nie chodzi a jeździ.. zresztą.. od początku nie mieli przewagi więc nie miało by sensu mówić takiego czegoś... A łatwo kogoś oczernic nie? Tylko że można też dojść kto i co pisze..

0
Gravatar
Trik
?
trele powiedziała :
Lodzia powiedziała :
Dobrze, że kupili w tym roku. W przyszłym może być krucho. Radna z Kondratowic chodzi i mówi że w przyszłym roku już nie dadzą pieniędzy na straż pożarną. Ciekawe dlaczego tak mówi..... Miesiąc jest radną i już wie że obetną środki???? Zapomniała również że straż jej też pomagała... To jest straszne czym zajmują się radni.... ŻENADA :) Wstyd, Pani chyba nie wie jakie kompetencje mają radni.... Cała wioska się śmieje...
A o która to radną chodzi?? Bo mamy dwie.
MK.

0
Gravatar
trele
RE: Wyposażyli ich w kamerę
Lodzia powiedziała :
Dobrze, że kupili w tym roku. W przyszłym może być krucho. Radna z Kondratowic chodzi i mówi że w przyszłym roku już nie dadzą pieniędzy na straż pożarną. Ciekawe dlaczego tak mówi..... Miesiąc jest radną i już wie że obetną środki???? Zapomniała również że straż jej też pomagała... To jest straszne czym zajmują się radni.... ŻENADA :) Wstyd, Pani chyba nie wie jakie kompetencje mają radni.... Cała wioska się śmieje...
A o która to radną chodzi?? Bo mamy dwie.

0
Gravatar
magda w
RE: Wyposażyli ich w kamerę
Każdy może pooglądać sobie cyrk w Kondratowicach podczas sesji. Na youtube wystarczy wpisać Gmina Kondratowice sesje. Sami audytorzy i profesjonaliści . Jestem ciekaw czy ktoś z nich ma chociażby średnie wykształcenie???? Chodzi mi o tą elitę z Panem K. na czele? Skoro tacy mądrzy to na pewno szybko postawią gminę na nogi....
0
Gravatar
ewunia
RE: Wyposażyli ich w kamerę
Skoro wiesz coś o nadużyciach z paliwem to czego nie zgłosisz? Idź zgłoś i to jak najszybciej. Czekamy hahahha ....
0
Gravatar
w temacie
michał
A taki jeden co krzyczał "złodzieje, złodzieje" zapomniał o paliwie ze straży ?
0
Gravatar
jagoda
RE: Wyposażyli ich w kamerę
Gupia baba to i głupoty plecie.
0
Gravatar
Lodzia
RE: Wyposażyli ich w kamerę
Dobrze, że kupili w tym roku. W przyszłym może być krucho. Radna z Kondratowic chodzi i mówi że w przyszłym roku już nie dadzą pieniędzy na straż pożarną. Ciekawe dlaczego tak mówi..... Miesiąc jest radną i już wie że obetną środki???? Zapomniała również że straż jej też pomagała... To jest straszne czym zajmują się radni.... ŻENADA :) Wstyd, Pani chyba nie wie jakie kompetencje mają radni.... Cała wioska się śmieje...
0

Przeczytaj także