Uczestnicy uroczystości pozowali do pamiątkowego zdjęcia
W Urzędzie Gminy Kondratowice wójt Tomasz Gracz spotkał się z mieszkańcami, który osiągnęli w tym roku pełnoletniość. Wraz z sekretarz gminy pogratulowali wejścia w dorosłe życie, a także opowiedzieli o prawach i obowiązkach jakie przysługują osobom pełnoletnim. - Samodzielność to czas wyzwań, radości i niezależności. Życzę wam powodzenia i wielu radosnych dni w waszym nowym, dorosłym życiu - powiedział wójt.


UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Gravatar
spajker
RE: Dołączyli do grona pełnoletnich
lambada powiedziała :
Jarosław Kaczyński jest największym szczęściem, jakiego Polska zaznała od chrztu w 966 roku. Zawierzmy Gminę Jarosławowi. Słuchajmy Jego słów i wpatrujmy się w Niego.
nooooo, kolego , jestem zazdrosny teraz to Frank ci loda zrobi z połykiem i bez popitki a nie z popitką jak to ma w zwyczaju.

0
Gravatar
spajker
RE: Dołączyli do grona pełnoletnich
Melba powiedziała :
spajker powiedziała :
każda okazja jest dobra aby jawić się przed wyborami jako człowiek sukcesu i z uśmiechem wystąpić przed kamerami mediów publicznch. brakuje dobrych dróg? bezrobocie? trudno. mamy jednak sukces. oto kilka osób u nas na wsi osiągnęło pełnoletność. gdyby nie dobrzy włodarze to mogłoby stać się inaczej.dobrze byłoby dodać że ci ludzie jeszcze dłuuuuugo nie będą dorośłi. ja zapraszam kamery do mnie. przekroczyłem wagę 90 kg!!!!!obiecuję że do daty wyborów dociągnę do setki.
Czytam Cię Spajker i uwielbiam Twoje komentarze. Bardzo chcę wiedzieć kim jesteś, bo faktycznie wyróżniasz się inteligencją i poczuciem humoru. Udzielasz się głównie na temat Strzelina, ale dobrze znasz Kondratowice. Niestety do "Ali" zostawiłeś "krwawy ślad" znaczy okruchy osobowości. Może nawet więcej niż okruchy. Generalnie nie udzielam się na forach, bo szkoda mi życia, ale z jednym Twoim stwierdzeniem się nie zgadzam. Uważasz, że w Kondratowicach nikt nie ma mózgu. Najwyraźniej nie poznałeś wszystkich i czuję, że lekko mnie obrażasz. Co do kliki jaka tu rządzi i obsady stanowisk masz podejrzanie dobrą wiedzę. Nawet do biblioteki wepchnęli swojego człowieka, a tajemnicą Poliszynela jest to, że dama ta puściła już z torbami przychodnię w Strzelinie. Zdradzę Ci sekret, którego być może nie znasz. . Sekretarzowanie gminie Kondratowice najwyraźniej poszło jej w biodra i w to miejsce, gdzie plecy tracą swą szlachetną nazwę. Nie życzę jej by dostała się do sejmu. Jeśli jeszcze trochę utyje, jej rysy twarzy przestaną być widoczne, ale może ona walczy z upływem czasu i zmarszczkami obrastając tłuszczem? Jako specjalistka od zmarszczek na pewno zasługiwałaby na wysokie wynagrodzenie jakie pobiera jako sekretarz Gminy. Myślę, że w przyszłości wraz z Wójtem planują po prostu otworzyć klinikę medycyny estetycznej. Zastanawiam się czy mając własną firmę będą tak chętnie zaciągać kredyty i tak chętnie szastać własnymi pieniędzmi jak szastają pieniędzmi publicznymi, czyli w mniemaniu wielu "pieniędzmi niczyimi"? Dla ich własnego dobra mam nadzieję, że tak się nie stanie.
te okładziny ze słoniny to proste następstwo kontaktów z posłem ziemi strzelińskiej. zaraziła się i tyle. z kim przystajesz takim się stajesz. myślę że pewnym osobom przyda się terapia odwykowa w zakresie unicestwienia ich uzależnienia od pieniądza publicznego.

0
Gravatar
lambada
RE: Dołączyli do grona pełnoletnich
Jarosław Kaczyński jest największym szczęściem, jakiego Polska zaznała od chrztu w 966 roku. Zawierzmy Gminę Jarosławowi. Słuchajmy Jego słów i wpatrujmy się w Niego.
0
Gravatar
Indygo
RE: Dołączyli do grona pełnoletnich
Bipi powiedziała :
Gul Gul Gul... Kolejny Pseudokonkurs rozstrzygnięty w UG. Cóż za zaskoczenie!!!! Szok!!!! Nikt się nie spodziewał że wygra Gul Gul Gul....
Rozdawanie stołków znajomym...

0
Gravatar
Bipi
RE: Dołączyli do grona pełnoletnich
Gul Gul Gul... Kolejny Pseudokonkurs rozstrzygnięty w UG. Cóż za zaskoczenie!!!! Szok!!!! Nikt się nie spodziewał że wygra Gul Gul Gul....
0
Gravatar
Melba
Kim jesteś?
spajker powiedziała :
każda okazja jest dobra aby jawić się przed wyborami jako człowiek sukcesu i z uśmiechem wystąpić przed kamerami mediów publicznch. brakuje dobrych dróg? bezrobocie? trudno. mamy jednak sukces. oto kilka osób u nas na wsi osiągnęło pełnoletność. gdyby nie dobrzy włodarze to mogłoby stać się inaczej.dobrze byłoby dodać że ci ludzie jeszcze dłuuuuugo nie będą dorośłi. ja zapraszam kamery do mnie. przekroczyłem wagę 90 kg!!!!!obiecuję że do daty wyborów dociągnę do setki.
Czytam Cię Spajker i uwielbiam Twoje komentarze. Bardzo chcę wiedzieć kim jesteś, bo faktycznie wyróżniasz się inteligencją i poczuciem humoru. Udzielasz się głównie na temat Strzelina, ale dobrze znasz Kondratowice. Niestety do "Ali" zostawiłeś "krwawy ślad" znaczy okruchy osobowości. Może nawet więcej niż okruchy. Generalnie nie udzielam się na forach, bo szkoda mi życia, ale z jednym Twoim stwierdzeniem się nie zgadzam. Uważasz, że w Kondratowicach nikt nie ma mózgu. Najwyraźniej nie poznałeś wszystkich i czuję, że lekko mnie obrażasz. Co do kliki jaka tu rządzi i obsady stanowisk masz podejrzanie dobrą wiedzę. Nawet do biblioteki wepchnęli swojego człowieka, a tajemnicą Poliszynela jest to, że dama ta puściła już z torbami przychodnię w Strzelinie. Zdradzę Ci sekret, którego być może nie znasz. Szanowny Pan Raba miał najgorszą frekwencję pośród wszystkich posłów. Można powiedzieć, że przychodził do Sejmu tylko w celu oddania moczu, po czym natychmiast budynek opuszczał. Bardzo lubię PZLA i szkoda mi ich. Pod rządami byłego posła Raby nic dobrego ich nie spotka. Skoro przekroczyłeś 90 kg żywej wagi, to myślę, że już niedługo będziesz ważył tyle co Pani Horodyska. Sekretarzowanie gminie Kondratowice najwyraźniej poszło jej w biodra i w to miejsce, gdzie plecy tracą swą szlachetną nazwę. Nie życzę jej by dostała się do sejmu. Jeśli jeszcze trochę utyje, jej rysy twarzy przestaną być widoczne, ale może ona walczy z upływem czasu i zmarszczkami obrastając tłuszczem? Jako specjalistka od zmarszczek na pewno zasługiwałaby na wysokie wynagrodzenie jakie pobiera jako sekretarz Gminy. Myślę, że w przyszłości wraz z Wójtem planują po prostu otworzyć klinikę medycyny estetycznej. Zastanawiam się czy mając własną firmę będą tak chętnie zaciągać kredyty i tak chętnie szastać własnymi pieniędzmi jak szastają pieniędzmi publicznymi, czyli w mniemaniu wielu "pieniędzmi niczyimi"? Dla ich własnego dobra mam nadzieję, że tak się nie stanie.

0
Gravatar
Ala
Nie grzeczny
ala powiedziała :
[quote name="Tobiasz"]Pani Horodyska, jak to jest że pracownicy interwencyjni z UG w Kondratowicach w czasie pracy rozwieszają Pani plakaty wyborcze????Nie wstyd Pani???
a co to jest ten wstyd?????nie rozumiem.co to jest narzcyzm to wiemco to jest zwędła kobieta to wiemno ale ten Wstyd to co co za jeden??? ktoś z Kondratowitz?????miałem sesję ze spadochronem, miałem sesję z dziećmi. sam adolf wielki tak robił. o co się zatem rozchodzi????nie nadaję się do żadnej pracy, nigdy nie pracowałem tylko pokazywałem palcem co inni mają robić . ja bez służby rady nie daję.sejm to stado durniów i tam się tylko nadaję. dostanę 12 000 diety + drugie 12 000 za pozory utrzymywanie biura poselskiego + kolejne 12 000 złotych zerotu za podróże służbowe do radnych na Mauritius i będzie klawo.chama poddającego w wątpliwość obowiązki praktykantów i moje prawa należy wybatożyć!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!! !!nawet anna grodzka jest za mną!!!!!!! nawet poseł z NIgerii jest za mną, nawet rebbe, żyd spod opola jest za mną ale tego obywatela Wstyda to nie znam.[/quotSpajker jako Ala? Obojniak? Pani Horodyska, prawda ze ten Spajker to dziwna istota. Nie zna a zaczepia. Taki malutki stary huliganik.

0
Gravatar
ala
RE: Dołączyli do grona pełnoletnich
Tobiasz powiedziała :
Pani Horodyska, jak to jest że pracownicy interwencyjni z UG w Kondratowicach w czasie pracy rozwieszają Pani plakaty wyborcze????Nie wstyd Pani???
a co to jest ten wstyd?????nie rozumiem.co to jest narzcyzm to wiemco to jest zwędła kobieta to wiemno ale ten Wstyd to co co za jeden??? ktoś z Kondratowitz?????miałem sesję ze spadochronem, miałem sesję z dziećmi. sam adolf wielki tak robił. o co się zatem rozchodzi????nie nadaję się do żadnej pracy, nigdy nie pracowałem tylko pokazywałem palcem co inni mają robić . ja bez służby rady nie daję.sejm to stado durniów i tam się tylko nadaję. dostanę 12 000 diety + drugie 12 000 za pozory utrzymywanie biura poselskiego + kolejne 12 000 złotych zerotu za podróże służbowe do radnych na Mauritius i będzie klawo.chama poddającego w wątpliwość obowiązki praktykantów i moje prawa należy wybatożyć!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!! !!nawet anna grodzka jest za mną!!!!!!! nawet poseł z NIgerii jest za mną, nawet rebbe, żyd spod opola jest za mną ale tego obywatela Wstyda to nie znam.

0
Gravatar
Tobiasz
Medialna
Pani Horodyska, jak to jest że pracownicy interwencyjni z UG w Kondratowicach w czasie pracy rozwieszają Pani plakaty wyborcze????Nie wstyd Pani???
0
Gravatar
spajker
RE: Dołączyli do grona pełnoletnich
Szczery powiedziała :
spajker. powiedziała :
SCOOBY powiedziała :
To cud, że dożyli tak sędziwego wieku. Należało to uczcić.
wyglądają jak mama tata i sześcioraczki.
W jakim wieku jest ten staruch Spajker? Gadzinka taka sobie jest. Nie fajny ten facet.
spajker ma wiek biologiczny 40+ a wiek umysłowy 5+ jak większość lokalnych polityków.

0

Przeczytaj także