Wójt gminy Kondratowice Tomasz Gracz (z prawej) wraz z sołtysem Pawłem Rogalińskim oglądają działkę, na której w przyszłości powstanie market „Dino” (Foto: Sołectwo Kondratowice)
Kończący się rok przyniósł świetną wiadomość dla mieszkańców gminy Kondratowice.

17 grudnia w siedzibie tamtejszego urzędu gminy odbył się przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości gruntowej nr 3/6 AM 1 w Kondratowicach o pow. 0,8604 ha. Do przetargu przystąpiła firma MARTEN Sp.z o.o. z siedzibą w Kondratowicach, która wylicytowała nieruchomość na 223 715,00 zł netto. W obowiązującym miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego teren sprzedanej nieruchomości oznaczony jest symbolem 2P - tereny produkcyjne.
Natomiast 18 grudnia odbył się ustny przetarg nieograniczony na sprzedaż nieruchomości gruntowych nr 20/10 i 20/13 AM 1 o łącznej powierzchni 0,3155 ha. Do przetargu na sprzedaż nieruchomości przystąpiła Firma DINO POLSKA S.A. z siedzibą w Krotoszynie. Działka została sprzedana za 121 200,00 zł netto. W obowiązującym miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego funkcja działki to zabudowa mieszkaniowo - usługowa. Zgodnie ze strategią firmy, inwestor planuje zbudować tam market „Dino”. Powstanie on przy ul. Długiej, nieopodal boiska sportowego. Dodatkowo na parkingu przy sklepie stanie paczkomat.

Tekst ukazał się w 50 (1039) wydaniu "Słowa Regionu". Cały tekst przeczytasz tu lub tutaj

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Gravatar
Depede
RE: W Kondratowicach zbudują „Dino”
Sfojak powiedziała :
To chceta na wójta Czesuafa czy Delikatesa???który bedzie lepszym???
Gracza nie chcemy! Temu panu juz dziekujemy. Idz i wstydu oszczedz.

0
Gravatar
Sfojak
RE: W Kondratowicach zbudują „Dino”
To chceta na wójta Czesuafa czy Delikatesa???który bedzie lepszym???
0
Gravatar
HAHA
RE: W Kondratowicach zbudują „Dino”
zbyszek powiedziała :
HAHA powiedziała :
Ludzie ludzie oszalalem! Gracza na wójta wybrałem!
Tych jego wypowiedzi(rzygowin) już nie można czytać!!!
Tak jak oświadczeń Wójcika gminy. A dalej wypuszcza te wypociny w sieć

0
Gravatar
zbyszek
co to jest
HAHA powiedziała :
Ludzie ludzie oszalalem! Gracza na wójta wybrałem!
Tych jego wypowiedzi(rzyg owin) już nie można czytać!!!

0
Gravatar
Klient
RE: W Kondratowicach zbudują „Dino”
Właścicielka DE CE powinna zajac sie swoim zyciem zamiast komentowac innych...bo jest co naprawiac
0
Gravatar
HAHA
RE: W Kondratowicach zbudują „Dino”
Ludzie ludzie oszalalem! Gracza na wójta wybrałem!
0
Gravatar
Egon
RE: W Kondratowicach zbudują „Dino”
Wojtek ass powiedziała :
Czy to prawda ze nowa sekretarz ma zostac ulubienica kamerzysty?
Ręce opadają. Jak w Top Kapi u sułtana :D Ma chłop krzepę.

0
Gravatar
Obserwator
mysle
Pan Czesuaw powiedziała :
To że jednemu z "papierami" co to chciał pół gminu pozwalniać nie podoba się wójt nie znaczy że wszyscy zagłosują za jego odwołaniem...Ludzie też mają swój rozum i nie dadzą się zmanipulować śmiesznymi i nieprawdziwymi oskarżeniami...Bo żeby coś komuś zarzucać to trzeba mieś na to dowody, samo obrzucanie błotem nie wystarczy...Normalni ludzie są w stanie to zrozumieć...A myślę że takich w gminie znajdzie sie sporo...
O jakich dowodach mowa przecież nic nikomu ten wójt nie ujawnia !!! A co ma do ukrycia ? Ciągłe matactwa i przeżucanie odpowiedzialnoś ci.

0
Gravatar
Wojtek ass
RE: W Kondratowicach zbudują „Dino”
Czy to prawda ze nowa sekretarz ma zostac ulubienica kamerzysty?
0
Gravatar
Pan Czesuaw
RE: W Kondratowicach zbudują „Dino”
To że jednemu z "papierami" co to chciał pół gminu pozwalniać nie podoba się wójt nie znaczy że wszyscy zagłosują za jego odwołaniem...Ludzie też mają swój rozum i nie dadzą się zmanipulować śmiesznymi i nieprawdziwymi oskarżeniami...Bo żeby coś komuś zarzucać to trzeba mieś na to dowody, samo obrzucanie błotem nie wystarczy...Normalni ludzie są w stanie to zrozumieć...A myślę że takich w gminie znajdzie sie sporo...
0

Przeczytaj także