W związku z ostatnimi informacjami przekazywanymi przez Gospodarczy Bank Spółdzielczy w Strzelinie, dotyczącymi ograniczenia w działalności Punktu Obsługi Klienta w budynku Urzędu Gminy w Kondratowicach, informuje co następuje wójt Tomasz Gracz wraz ze skarbnik Agnieszką Majewską uczestniczył w spotkaniu z Zarządem GBS w Strzelinie.
- Na spotkaniu prezes Zdzisław Kozicki przedstawił szczegółową analizę kosztów funkcjonowania POK w Kondratowicach, z której jednoznacznie wynika, iż GBS ponosi stratę na prowadzeniu POK w Kondratowicach. Jednocześnie podczas została nam wypowiedziana umowa na prowadzenie obsługi bankowej gminy. W obecnej sytuacji Gmina podejmie niezbędne działania związane z wyłonieniem operatora bankowego. Bankomat umiejscowiony w budynku urzędu gminy pozostanie nadal - wyjaśnia wójt Tomasz Gracz.
Tekst ukazał się w nr 40 (1079) wydaniu "Słowa Regionu". Cały artykuł przeczytasz na portalu egazety.pl, eprasa.pl, a także e-kiosk.pl
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.